Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy srác, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, még csak párszor találkoztunk bulikban meg ilyenek. Nincs vmi tippetek, hh hogyan találkozhatnék vele többször és hogyan jöhetnénk össze - úgy, hogy nem nyomulok, meg semmi ilyesmi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ok, először is, honnan veszed, hogy a srác valóban passzol hozzád? Az egy dolog, hogy tetszik, de nem is tudod, milyen ember. Előbb ismerd meg, mert lehet, hogy nincs is értelme hajtanod rá.
2012. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, múltkor is beszélgettünk vagy egy fél órát, meg máskor is már.szóval annyira ismerem.:)
2012. jan. 1. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld megnevettetni, akár úgy is, hogy elesettnek tűnsz vagy csinálj hüjét magadból ( ne ilyen nagy vmire gondolj ) figyeld a tekintetét, a reakciókat, ha félre néz az ilyenek alatt, akkor hagyd abba, mert nem jön be neki. Ha komolyabb a srác, figyelj arra amit mond, emlegess fel olyan beszélgetést, amitől meglepődne, hogy emlékszel rá, állj mindéég közelebb hozzá és figyeld a részleteket. :)
2012. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elégnek érzed, vess rá csábos pillantásokat, tegyél burkolt kis utalásokat, vagy netán hívd el valahová.


Szerintem megvan erre a megfelelő női eszköztár :)

Nehogy már én adjak férfiként tanácsot...


Még annyi, hogy az nem hülyeség, hogy a fiúkhoz a gyomrukon át vezet az út.


Meg - már bocs - a farkukon. Tehát ha egy fiút az ágyban elhalmozol minden jóval, nem vagy félős, és érzi, hogy kívánod és emellett azért is teszed, hogy örömet szerezz neki, akkor garantáltan a tenyeredből fog enni. Mondjuk ezt majd inkább később.

2012. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem prsze, hogy légy k*rva!
2012. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!