Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "bolondítsam" magamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "bolondítsam" magamba a fiút?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hosszú, de nagyon kérlek titeket, hogy olvassátok végig és segítsetek.

Ő elég sokáig a kapuban állt, Én pedig az iskola két épülete között mászkáltam és észrevettem, hogy akárhányszor elmegyek előtte, Ő mindig néz engem. Én nem foglalkoztam vele túlságosan, mert akkor még nem nagyon tetszett, más tetszett, de mégis sokat gondoltam rá. Barátnőmmel beszéltem és Ő azt mondta, hogy vele kellene összejönnöm, mert ha mindig néz engem, akkor biztosan tetszem neki. Hallgattam rá, gondoltam mit veszíthetek, és bejelöltem facebookon, mert ha tetszek neki és akar valamit akkor úgy is írni fog. Nagyon vártam, hogy rám írjon de nem tette. Az egyik pénteken kiírtam üzenőfalra, hogy holnap buli a ...-ban és akkor Ő írt nekem. Kérdezte, hogy tényleg megyek-e? Mondtam neki, hogy igen, megyek és azt is mondtam, hogy egyébként mi már táncoltunk ott együtt. Ekkor derült ki, hogy nem emlékszik rá. Megbeszéltük, hogy este ott találkozunk és esetleg megint táncolunk. Este, amikor bementünk a mosdóban rögtön belé is botlottam, de akkor még nem beszéltünk, csak köszöntünk meg mosolyogtunk egymásra. Később amikor barátnőmmel táncoltunk láttam Őt és Ő is látott Engem, csak mosolyogtunk egymásra és láttam, hogy egyre közelebb jön. Amikor már egész közel volt Én beijedtem és mondtam barátnőmnek, hogy gyorsan menjünk a mosdóba. Nem volt még soha barátom és nem is flörtöltem még soha, sőt csókolózni is csak egyszer csókolóztam de azt is nagyon elrontottam. Amikor visszamentünk nem láttam Őt, majd egyszer csak azt éreztem, hogy valaki meg fogja a vállam. Ő volt az, ment fel a lépcsőn. Nagyon zavarban voltam így csak intettem neki és mosolyogtam. Később, amikor visszajött láttam, hogy táncol az egyik ismerősömmel és csókolóznak. Nagyon ideges lettem, mondjuk volt bennem elég sok alkohol, szóval lehet nem is Ő volt az. El kellett onnan mennem, hogy ne kezdjem el a sírást (akkor már nagyon tetszett), idegességemben kint elkezdtem megint inni, majd a földhöz vágtam az üveget stb. Amikor már kicsit megnyugodtam visszamentünk és leültünk. Nem sokkal később Ő jött oda hozzám és kérdezte, hogy mi a bajon? Én persze nem mondtam el neki. Ő megölelt és tovább faggatott, Én hallgattam. Megfogta a kezem és elindultunk ki. Kint leültünk egy padra és ott elmondtam neki, Ő pedig azt mondta, hogy nem Ő volt az. Én elhittem neki. Átölelt és próbált megcsókolni, de én nem engedtem neki, mert még igazi csókom nem volt senkivel és féltem, hogy elrontom vagy, hogy nem érzek majd semmit, mert az előző fiúval akivel elrontottam nagyon rossz érzés volt pedig 2 évig szerelmes voltam belé. De később engedtem neki, gondoltam lesz, ami lesz és nagyon jó volt, semmit nem rontottam el és nagyon élveztem. Abban a pillanatban tudtam, hogy nekem kell ez a fiú és szeretem Őt. Ez 7 hónapja volt. Azóta kétszer beszéltünk, a buli után közvetlenül és nyáron. A buli után kicsit összevesztünk, de nyáron már nem volt semmi baj. Nem láttam 3 hónapig de egyfolytában rá gondoltam. Az egyik buliban, ahol nem is számítottam rá Ő is ott volt, de nem köszönt, rám se nézett (legalábbis nem tűnt fel) és úgy vettem észre, hogy került. A következő bulin nagyon nézett engem, konkrétan egész este egymást néztük és volt olyan amikor elindult felém és azt hittem, hogy odajön de aztán mégsem. Volt még egy buli, azon is ez ment, de ott a végén egy lánnyal volt, akivel csókolózott is de még, akkor is többet figyelt rám, mint a lányra (lehet, hogy csak féltékennyé akart tenni?). A buli végén mellettük táncoltunk és elég sokat elfordult a lánytól és barátnőm azt mondta, hogy végig engem nézett , de nagyon. Tehát minden bulin ez van. Nézzük egymást annyira, hogy a szemünk is majd ki esik, de senki nem lép semmit. Én azt várom, hogy Ő lépjen mert mégis csak úgy kellene, hogy a fiú kezdeményezzen, és ha egyszer oda mert jönni akkor másodszor sem fog beijedni de nem tudom, hogy akkor mi tartja vissza. Valószínű, hogy nem nézne állandóan ha nem tetszenék neki. Nem tudom, mit gondolhat, de az visszatartja, Én pedig magamba szeretném bolondítani, el akarom csábítani annyira, hogy ne bírja ki azt, hogy nem jön oda hozzám. Ezt tettekben szeretném megvalósítani, nem szavakban és erre kérek ötleteket(megjelenés, tánc, kisugárzás, viselkedés...). Nagyon szerelmes vagyok belé és annyira szeretném már megölelni és megcsókolni, ezért nagyon szépen kérlek titeket, hogy normális válaszokat írjatok és segítsetek.

18/L


2012. jan. 1. 15:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
dee deee miéééért irsz ilyen hosszút te :D
2012. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

jótanács: kevesebb pofázás, több cselekedet

Amikor azt látod, hogy néz, adj neki megerősítést:

pl: biccentés a fejeddel, mosolygás, és/vagy szexin akár az ujjaddal mutatva is odahívhatod magadhoz. Közben gondolj arra, hogy szereted és kell neked, és ez ki fog ülni az arcodra is, meg a viselkedésben is megmutatkozik majd. sok szerencsét

2012. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi de annyira szeretem mindenkinek elmondani az egészet mert olyan jó volt..xd köszi a válaszokat..nem lényeg h normálisakat kértem, nem mindenki értette meg xdxdxd
2012. jan. 1. 16:25
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Ennyire voltál jó. Egy smacira. Ha ráhajtasz és szétteszed a lábadat (szét fogod, az első adandó alkalommal), akkor még erre is jó leszel. Talán még néha megteszi neked azt a szívességet, hogy ha keresed, akkor néha megdug.

A hosszú leírásod alapján szerintem ennyi van ebben a "kapcsolatban". A te döntésed, hogy ezt szeretnéd-e.

2012. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Húh tényleg hosszúra sikeredett:)

A lényeget te magad is leírtad már, megjelenés, tánc, kisugárzás, viselkedés. Ez mind nagyon fontos, és mind tőled függ, mennyire figyelsz oda ezekre.

Legközelebb ha egy helyen buliztok, köszönj neki nyugodtan, az még nem jelenti azt hogy bepróbálkoztál nála. Talán így ha látná hogy közvetlen vagy, ő is könnyebben lépne feléd. lehet hogy kicsit gátlásos, vagy félénk. attól amiért egyszer már megcsókolt nem biztos hogy annyira magabiztos máskor is. lehet akkor azért merte, mert tudta, hogy alkohol befolyása alatt voltál...

amire szerintem figyelj oda, hogy ne igyál annyit előtte, sőt társaságban egyáltalán. nincs annál rosszabb amikor egy lány azzal égeti magát hogy részeg és csapkodja az üvegeket. meglehet hogy ez neki sem tetszett.

szóval ha figyelsz ezekre, és nem hagyod utána sem, hogy ellaposodjon a kapcsolatotok, lehet belőle valami:)

sok sikert!

2012. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Vetkőzz !
2012. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De akkor minek néz állandóan. Egyébként meg szűz vagyok és ezt ő is tudja szóval nem tenném szét neki rögtön a lábam és ezt is tudja...
2012. jan. 1. 16:30
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Mennyié' tennéd szét?
2012. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem társaságban csapkodtam az üveget :D a 2 legjobb barátom volt ott csak :D és köszi a válaszod :)
2012. jan. 1. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!