Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bolonditsam magamba anélkül hogy feltűnne neki hogy odavagyok érte?

Figyelt kérdés

Szóval.. nem kertelek. Van barátom több mint két és fél éve. De van egy másik srác aki megbolondit, és bizony fenn áll a lehetőség hogy amennyiben komolyan gondolná velem ez a srác...hát szakitanék a mostani párommal.

A mostanival végképp nem illünk össze..viszont megszoktuk már egymást. Csillagjegyünk, jósnők szerint sem passzolunk...jó a szex meg mondom ismerjük egymást évek óta....de csak a rosszba visz...ő akármilyen jól áll anyagilag elcseszi a pénzét pókeren...automatákba...sok tartozása is van...de amugy tök aranyos kedves....talán senki nem törődött még velem ennyire...de biztos senki nem is bántott még meg ennyiszer.

Szóval van egy új barátnőm, együtt dolgozunk....évek óta áradozott egy 29 éves pasiról....aki állitólag szuperül néz ki....de minden csajt lefektet...van egy panziójuk, éttermük...és leitassa a csajokat majd felhordja őketmagához. Legalábbis nekem igy lett beállitva.

Történt egyszer hogy elmentem oda a barátnőmmel egy kávéra. (neki is van már pasija)....szóval odajött hozzánk ez a bizonyos casanova...és nagyon meglepődtem. Egyáltalán nem casanovásan sem nem rosszfiusan néz ki. Két szó után arra következtettem hogy vagy ennyire okos, vagy ennyire tudja mit kell mondani a nőknek....(talán mindkettő igaz)....sokaig ott ult velünk...beszélgettünk, szemmel láthatóan érdeklődött irántam. Pasim nélkül én nem nagyon járkálhatok el...és akkoris folyton hivogatott hol vagyok. Ő ezt látva meg is jegyezte hogy neharagudjak de szerinte nem leszünk mi sokaig együtt...

A barátnőm megkérdezte hogy mi van, vane most valakid...erre hogy áááá ...bizonyos dolgokra mindig van valaki...de úgy komoly nincs....Csúnyán néztem rá...majd megjegyezte higgyjétek el 29 évesen nekem már nem ez hiányzik....

Voltam ott még kb 3x igy beülni....és mikor megálltam kocsival már szaladt ki hogy puszi puszi....majd gyere át hozzám is az étterem másik részébe....

Persze én soha nem mentem...ő meg mindig szaladt utánam hogy miert nem jöttél beszélgetni..mondom sietek haza..mit csináljak én itt...

De se tel szám csere se semmi nem történt..tetszett de nem tudtam hová rakni a srácot. A környéken egy elég jó csajjal járt egy évig.Mindenki azt mondja akkor volt igazán először szerelmes...de a csaj dobbta mert egy év utan sem kerte meg a kezet..

Valamelyik nap kb 3 hete ott jártam....apukája bejötta a munkahelyemre hogy már rég voltam náluk meg hogy a fiacskája is dolgozik ma is...borzasztoan felcsigázott hogy az apja ilyet mondott.

Lementem..és bizony én voltam az utolsó aki másnap hajnalban hazajött. Sokat ittam és még arra is rátudtak szedni hogy felhivjam a pasim hogy már otthon avgyok..megyek aludni.

Életem legjobb éjszakája volt....rengeteg uj barátra tettem szert...jó volt bulizni elenmgedni magam...és láttam hogy a srác sem akarta hogy hazamenjek. ÉLetemben talán először én voltam egy hatalmas társaság középpontjában. Nem nagyon ismernek ugyanis az itthoniak mert külföldön voltam sokáig.

Voltak csókok ölelések....iszonyat jól csókol...de volt benne annyi hogy meg sem emlitette ott akaroke aludni. Tehát nem akart felcsábitani. Pedig fel voltunk izgulva mindketten...Mikor már csak én maradtam ott mondtam neki hogy hagyjék békén mert pasim van...meg hogy velem nem fogja azt csinálni amit más csajokkal és kimentem a helységből erre jött utánam hogy huu most nagyon felidegesitettel..hogy ő nem ért engem...hazajöttem...de a kocsiba is behajolt és megcsókolt.

Az nap éjjel...számot cseréltünk...megbeszéltük elmegyünk teniszezni,és nem egyszer elmondta mikor panaszkodtam a pasimra hogy neki ilyen lány kellene mint én....

Aztán másnap....kómás voltam:)

Egész nap nem csörgettem nem hivtam..azt akartam hogy ő jelentkezzék.....hát este fel is hivott hogy vagyok mit csinálok..nem megyek e le hozzájuk...hát mondom jól van..barátnőmmel leugrottunk. De semmi..csak kérdezte hogy vagy..meg mondjuk sok vendége is volt....de mégis túl hidegnek éreztem a dolgokat. Annyit kérdezett megvane még a pasim..mondom szakitott (mert tényleg igy volt) velem...erre drága barátnőm elmontda hogy áááá ők mindig szakitanak de aztán összejönnek....

Nwem akartam sokáig ott maradni mert fájt hogy nem jön oda, nem csókol meg..holott lehet az is zavarta hogy pasim van...barátnőm mondja hogy na gyerünk mi dizkóba...a pasi elkezdi hogy zárás után ő is jön....hogy amjd ott találkozunk.

Reménykedni kezdtem...fel is hivtuk onnan...ő meg hogy már mindjárt itt lesz. Discóban meg mindenkivel leállt beszélgetni (igaz haverjaival nem nőkkel) nekünk meg annyit sem mondott szia!)

Legszivesebben sirtam volna....kimentünk aztán egyszer csak megjelent kezdett volna beszélgetni velünk...én meg mondom fáj a fejem hazavihetne valaki...erre az egyik pasi felajánlotta hogy ő bizony nagyon szivesen...mondom akkor menjük és faképnél hagytam.

Csak állt.....remélem érezte hogy rosszul esik ez a viselkedése.

Másnap....azt hittem keresni sem fog...tévedtem...délután felhivott hogy neharagudjak meg hogy most megy focizni de reméli elmegyünk hétvégén teniszezni.

Egész héten vártam hogy hiv, keres....egyszer voltam is lent az étterembe..de nem vett észre..én meg nem mentem oda szolni neki h hééé itt avgyok.

Közben viszont a tesójától üzengetett hogy mennyire belém van esve....meg hogy az apja is azt szeretné hogy összejöjjünk jó lennék emnyének:) stb....mai napig üzenget...de akkor miert nem hiv?????

Megőrülök...tegnap viszont irt egy smst hogy munka után találkozhatnánk....én emg épp nem voltam melóban...igy nem jött össze..irtam neki hogy multkor jo volt veled teniszezni....hagy érezze hogy fáj. Erre visszairt hogy neharagudjak de lesérült focin....annyit irtam hogy akkor gyogyulj meg!

Azota megint semmi...kell nekem...meg akarom bolonditani, szediteni, játszani akraok vele én is...

Van rajtam pár plusz kiló, mégszebb, mégjobb akarok lenni...nagy fogyókurába kezdtem...jövőhéten megyek hajhosszabitásra...bebizonyitom neki mit veszit ha nem lép.....Adjatok tanácsot...mit kezdjek ezzel az egésszel? Köszi mindenkinek aki elolvasta...

23L


2010. máj. 15. 10:59
 1/7 A kérdező kommentje:
és bocs a helyesirási hibákért....
2010. máj. 15. 11:03
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha sokáig játszol elveszíted. Miért nem beszélsz vele? Ez olyan gyerekes.
2010. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem gyerekes...ő hozzá van szokva ahhoz hogy kell a csajoknak...ha csak egy éjszakára is....ő szerintem még soha egy csaj után sem járt....én azt akarom hogy végre ez megváltozzon....és nem leszek könnyű préda...
2010. máj. 15. 11:22
 4/7 LN09 ***** válasza:

De ha ilyen csajozós, miből gondolod, hogy te meg fogo tudni változtatni?


Nekem volt egy ismerősőm aki teljes átalakuláson ment át, csakhogy megszerezze a pasit. Hát sokat nem ért el vele, pedig tényleg jól kikupálódott.


Először is azt beszéld meg magaddal, hogy be tudod-e vállalni a pasit akkor is, ha tudod, hogy egy csajozós, és tudnál-e vele úgy járni, hogy állandóan arra kell gondolnod, hogy ha épp nincs veled, akkor kivel van.


De gondolj arra is, ha átalakulsz akkor már nem az a lány leszel aki voltál...

2010. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te figyelj, nem szeretnél regényt írni? (: A helyesírásodon volna mit javítani, de nagyon szépen fogalmazol. Csillogó szemekkel olvastam a mesédet. c(:


A sztorid végére viszont megcáfoltad saját magadat. Azt mondod, a srác nem szaladgál a nők után. A végén pedig azt mondod, hogy rendszeresen üzenget, hívogat ide-oda, tehát észrevehetően akar téged. Nem mintha baj lenne azzal, ha egy hasonló kaliberű, nőket tárgyként használó, esetleg meg nem értett férfi komolyabban akar egy nőt. A nőknek, sőt, minden embernek az kell a legjobban a világon, ami nem lehet az övéjük. Viszont a mesédből épp az ellenkezője jön le. Mintha már a srác rohangálna utánad, tehát már el is érted a célodat. Ezt minnél tovább húzod, annál jobban akarni fog.


Javaslom, hogy a fogyókúrát felejtsd el. Ostoba tévhit, hogy a gebék a szépek. Nem mellesleg a fogyókúra nem hatásos, ugyanis ha nem eszel eleget, akkor lelassul az anyagcseréd. Tehát, amikor újra enni kezdesz, akkor pillanatok alatt visszahízol a régi súlyodra, sőt, tovább is.


Azt tanácsolom, szivasd meg kegyetlenül a srácot. c(: Törd le a szarvát. 22/f

2010. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne alakítsd át magad! Az már nem te leszel. Oké, fogyózz, ha úgy érzed, de azt is csak ÉSSZEL! Egyébként, a dolog tök egyszerű. Ha érdekled, akkor keresni fog, sms-t ír, telefonon hívogat stb. Ha ez nem történik meg, kár kapálóznod. Ne te szaladj utána, te nő vagy.
2010. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha olyan srác, aki nem szaladgál

akkor aki kéznél van, azzal foglalkozik

tehát ha téged hanyagol, azt is jelentheti, hogy más nyomul rá, aki mondjuk ott drukkol, amikor ő focizik...

szerintem a legjobb taktika, ha rámászol, mindenhol ott vagy ahol ő, mindenben benne vagy, amiben ő és utána lépsz ki :)

akkor fog igazán kaparni, ha már megszokta a jelenlétedet és utána elveszít

2010. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!