Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van félnivalóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van félnivalóm?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,és van egy 20 éves srác,aki nagyon bejön,mind külsőleg,mind belsőleg,és hát nagyon úgy néz ki a dolog,hogy összefogunk jönni.:D Csak attól tartok,hogy Ő nem venné túl komolyan a kapcsolatunkat ,mivel én még csak "tini" vagyok,és én nem akarok csak egy lenni a sok közül,bár persze nem fűzök ehhez olyan reményeket,hogy életem végéig fog tartani,de azért pár évig mondjuk jó lenne valakivel együtt lenni.Amúgy nem úgy ismerem ezt a srácot,hogy párszor kefélünk és ott hagy,de azért mégse vagyok 100%-ig biztos abban,hogy nem ezt fogja tenni.

Azt láttam,hogy elég sok huszonéves srác van ezen az oldalon és kíváncsi lennék,hogy ők mit gondolnak erről és,hogy ők mit tennének a pasi helyében.:)


2012. jan. 1. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd nekem van olyan 23 éves haverom, akinek 16 éves nője van, először elég fura volt, de ő szereti, már vmi egy éve járnak.

Más kérdés, hogy a csajszi elég naiv, így elég meredek dolgokat is megcsinált a háta mögött, mivel könnyen az orránál fogva vezette, de ez az ő kreténsége.

És mint 20 éves csaj mondom, hogy sok 20 éves srác próbálkozik direkt fiatalabb lányoknál, mivel az ő szemükben sokkal férfiasabbak lehetnek, mint a kortársaikéban.

Ismerd meg a srácot, és utána döntsd el, hogy érdemes-e vele kapcsolatot kezdeni. Ha rendes, akkor nyugodtan, azért 4 év nem olyan sok.

20L

2012. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez attól függ, hogy a srác milyen kaliberü. Nézz mögé lásd, hogy eddig milyen volt. Egyik napról a másikra senki nem változik és a feketéből sosem lesz fehér. :)
2012. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyannak ismered, aki pár kefélés után otthagy, akkor nincs gond. Miért ne lehetne köztetek komoly kapcsolat? Nem mindenki a lyukra pályázik...
2012. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én épp ettől félek,hogy azért járna velem,mert egy "naiv kislány" vagyok még,amúgy elég talpraesettnek tartom magam ilyen szempontból,meg ez a srác eléggé komolyan szokott venni,bár nem tudom,hogy viselkedik a többséggel,és ez okozza az aggályaimat...:S
2012. jan. 1. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha dob, akkor az nagyon szarul fog esni, úgyhogy csak akkor menj bele, ha tisztáztad vele, hogy járna is veled.
2012. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:))
2012. jan. 1. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta, hogy járna veled, akkor akár komolyan is gondolhatja. Nem minden srác akarja kihasználni a tinicsajokat. Vagy ilyen nehéz elképzelni, hogy tetszel neki és komoly kapcsolatot szeretne veled?
2012. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!