Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szerintetek? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? Mi lenne az okos ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt körülbelül 1 hónapja. Jól megértjük egymást, idősebb, mint én 2 évvel, elejében zavarta a dolog, mostmár enyhült benne az egész. Nem tudom, hogy beleszerettem - e, de egész nap csak rá gondolok, ölelném, óvnám, szeretgetném... Együtt is újéveztünk vele, ott voltam nála és megismertem a családját is.

Bökkenő az, hogy elmegy Amerikába dolgozni és tanulni nyelvet 1 évre + utána hosszabithat is kicsit. Lerendezett mindent, szóval mire megismertem már ez majdnem le volt neki rendezve, én ilyen nagyon nem várt dologként jöttem a képbe és mondta hogy pont ezt nem akart, hogy mielőtt elmegy valaki ennyire közel kerüljön hozzá... de hát általában a váratlan dolgok igy szoktak jönni.

Nem tudom mit csináljak, hogyan tovább és az egész egyre csak erősödik bennem, ahogy megismerem egyre jobban a szivembe zárom, ami velem nagyon ritkán történik meg, de most pont megtörtént és a sors fintoea, hogy elmegy!

Bocsi a hoszú szövegért, néhány okos hozzászólást szeretnék kérni, ha egyáltalán lehet ebben az esetben, mivel sokan mondják, hogy hagyjam, de én meg úgy vagyok hogy a végsőkig kitartok!


2012. jan. 2. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazán kellemetlen szitu. Őszintén sajnállak. Bele tudom némiképp képzelni magam a helyzetedbe és borzalmas lehet.

Most mondhatnám azt, hogy idővel jobb lesz, ami úgy is lesz, de ez most picit sem vigasztaló.

Talán annyit tehetsz az ügy érdekében, hogy még közelebb kerülsz hozzá és e-mailen tartjátok a kapcsolatot, amíg távol lesz. Függetlenül persze attól, hogy van köztetek valami, vagy nincs. Attól nem kell félni, hogy barátként fog rád nézni utána, mert ha úgy váltok el, hogy akár több is lehetne akkor nem fog berakni a barát zsebbe, viszont folyamatos konktakt tartás révén, jobban megismeritek egymást és tudni fogtok egymásról.

Simán elképzelhető, hogy beéred ennyivel. Az is, hogy mikor újra hazajön, borzasztóan furcsa lesz találkozni vele élőben.

Amúgy pedig nem hinném, hogy megszakítás nélkül lenne kint egy évig. Tutit hazajön majd párszor, akár csak néhány nap erejéig. És az is lehet, hogy egyáltalán nem lesz díjnyertes a dolog és még jóval előbb hazajön, mert nem bírja az egészet.

2012. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Az a baj, hogy erős sem tudok maradni ebben a helyzetben. Pont igy gondoltam, hogy amig itthon lesz megpróbálok mégközelebb kerülni hozzá, amennyire csak tudok, persze szolidan, nehogy "megfújtva" érezze magát. Hihetetlen, hogy pont velem történik ez. Ez egy program, amit csinált, szerintem végigfogja csinálni, mert egy erős lány és nagyon talpraesett. Úgy fogunk elválni és úgy is küldeném el, hogy szingli, mert tutot ott bárkit megismerhet... hiába mondom, hogy várnék rá, ez hihetetlenül hangzik egy 22 éves fiú szájából. De ha már olyan télmára kerül a sor, hogy néha azt mondja sok szép lány lesz még az életedben, egyből eltudom sirni magam és nem birom visszatartani, ilyenkor mindig rákérdezek, hogy és szerinted semmi esély arra, hogy 1x visszajössz és mi ketten újra...? Akkor persze ennek a lehetőségét sem zárja ki... most töltöttem vele egy egész napot és már hiányzik, rossz érzés fog el, lehet csak magamat sodrom az árba, de mostmár nem hátrálok meg... ki is mennék hozzá ha úgy alakul, szóval bármit megtennék, amit tőlem telhető, mert ilyet még senki iránt nem éreztem ilyen rövid idő alatt...

köszi mégegyszer a kommentet!

2012. jan. 2. 00:46
 3/5 A kérdező kommentje:
tudod*
2012. jan. 2. 00:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál.... nagyon meghatóak. Remélem, hogy kölcsönösek az érzések. Azt is remélem, hogy ő lesz a feleséged, és gyermekeid anyja!

Olyan jó lenne néha összetartó párokról, és a valóságban megtörtént happy end-ekről hallani. Sok sikert, sok boldogságot, és lehetőleg pont ugyan annyi kitartást Mindkettőtöknek!!

2012. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hidd el nagyon komolyan gondolom. Lehet, hogy ő az akire egész életemben vártam, ki tudja! Nehéz lesz tudom, sőt... de megteszek mindent. Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon jól estek! :) Üdv nektek!
2012. jan. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!