Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebben a helyzetben mert én megőrülök?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel már 2 hete titokban együtt járunk. Az egyik barátnőjének én régebben nagyon bejöttem, de smároláson kívül más nem volt köztünk, és teljesen jóban maradtunk, mint barátok. De mióta sejti hogy együtt vagyunk, azóta folyton ellenem beszél barátnőmnek. A barátnőm meg olyan naiv hogy nem veszi észre hogy már egy jó ideje szinte kutyaként kezeli, és sosem veszi észre hogy ő mindig csak a saját érdekeit tartja szem előtt. és ez miatt nem lehet normális a kapcsolat mert nem akar rosszban lenni az állítólagos "barátnőjével" aki persze élvezi ezt a helyzetet. Tanácsot plííz
2011. dec. 18. 22:12
 1/2 Randy Orton ***** válasza:
Verd össze a barátnőét
2011. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ilyenek az emberek, komolyan. A barátságban is farkas törvények vannak, néha már azt gondolom, nem is lesz soha egy közeli barátom sem.
2011. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!