Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan dolgoztátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadmeggy kérdése:

Ti hogyan dolgoztátok fel a szakítást, azzal a barátnővel, akivel eddig a legtöbbet együtt voltatok? (Barátnőm szakított, én még vele akartam maradni) 21/F

Figyelt kérdés

Valaki azt mondja csajozzak, valaki azt hogy koncentráljak az edzésre, valaki pedig azt, hogy kezdjek bele valami újba.

Csajozni még nincs sok kedvem, az edzést is hanyagoltam, leadtam 8 kilót. A tanulás pedig nehezebb mint valaha, mert teljesen szétszórt vagyok.


2012. jan. 2. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keres valamit-bármit- ami leköt. Nekem tavaly februárban ért véget ez utolsó kapcsolatom... mostmár nevetek rajta, de akkor az első pár hónap utána pokol volt. Én a könyvírásban merültem el, és segített :)
2012. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne keress semmi pótcselekvést.Nyugodtan gondolkozz az egészen mi miért volt és dolgozd fel magadban.Tudom mit beszélek,mert 8 év után lépett le a párom.2 évbe telt mire túl lettem rajta,de már több mint egy éve boldog vagyok az új párommal.


Mondom emészd meg szépen és ne kapkodj.Fogadd el,ha nehéz is.Hozhat még az élet jobbat is.Sok sikert.

2012. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én fél év alatt még sehogy nem tudtam feldolgozni, sajnos ez egy olyan érvágás volt számomra ami nap mint nap 100000szer végigpörög a fejemben. Ha neked erősebb a jellemed mint nekem, akkor próbáld egy szép emlékké tenni. Ne csak rágódni rajta. ne feledd a múlt emlék a jelen multá válik a jövő pedig titok próbáld ezáltal is építeni a személyiségedet. Ja és fel a fejjel.
2012. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem dolgozom fel csak ki tombolom magam..bőgök, csúnyán beszélek..és már is jobb..utána meg már csak az emléke marad meg..
2012. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor ne is erőltessem a csajozást? Sokan azt mondták, hogy egy új csaj segít elfeledtetni velem az exemet. Ő 1 hét után már más pasival jár, pedig 3.5 évig együtt voltunk és nem csalt meg soha, csak egy két flört/csók történt.
2012. jan. 2. 01:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező ismerős a szitu nálunk se én lettem ismét elöbb kapcsolatba.:) Nem azt mondom ,h ne erőltesd a csajozást, de sztem egy kicsit ne adj esélyt arra, h vki mégjobban összetörjön
2012. jan. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Akkor ne is erőltessem a csajozást?"


Szerintem te is érzed,hogy baromság lenne.


Amúgy az egy gyökér aki neked azt mondta,hogy csajozz vagy fogalma sincs mit élsz át.

2012. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon sokan azt tanácsolták nekem. Az egyik haverom aki régebben tényleg mindent megdugott,ami mozog, ő pl az eddigi leghosszabb(1.5 év) kapcsolat után egyből talált magának egy másik lányt, akivel csak el akarta feledtetni a régi barátnőjét, de végül beleszeretett és azóta együtt vannak.
2012. jan. 2. 01:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ha csak arra kell vki, h feledtessen vki-t az nem őszinte kapcsolat. Azt meg nem tudhatod, h tényleg beleszeretett-e vagy csak arról van szó, h örül, h a csaj enyhiteni tudta a fájdalmát.
2012. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nos akkor tisztáznod kéne magadban,hogy most akkor te sok csajt meg akarsz dugni vagy szeretni akarsz egyet aki viszonozza.Aki sok csajt dug meg azt sokszor b@sszák át ezt ne feledd.

Szerintem az igazi szerelem nem úgy alakul ki,hogy na akkor most járunk aztán majd megszeretlek.Hanem előbb megszeretem aztán járunk :D

2012. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!