Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy célozgassak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy célozgassak rá?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,1hónapja.És szerintem ideje lenne egymás szüleinek bemutatkozni..Meg én nagyon szeretnék vele lenni,kettesben.Mikor együtt vagyunk akkor is szinte buli van,és hát az nem olyan...Ő másik faluba lakik mint én,de nem messze,engem elengednének hozzá.De most hogy mondjam neki ? hogy szeretnék vele kettesbe lenni...nem muszáj nála otthon lennünk...Csak legyen velem kettesben...
2012. jan. 2. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Te mi lenne ha egy kicsit kettesbe lehetnénk?:) jah és szívesen megismerném a szüleid mit szólnál ehez fordítva is?


Sztem ennél nyíltabban nem lehetne:D

2012. jan. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeretnék veled kettesben lenni.


Mekkora szerelem lehet ez,hogy még ennyit se mersz neki mondani.

2012. jan. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdés is olyan burkoltan van feltéve, hogy csaj sejteni tudom mit szeretnél. Ezek a lehetséges variációk:

"Mikor alszunk már együtt?"

"Nem megyünk el sétálni valahová?"

"Anyukám meghív egy vacsorára, eljössz ugye?"

2012. jan. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Selim a trolloló ***** válasza:
Igazi tanyasi parasztromantika :D Kecskéken gyakorolj
2012. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!