Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, msn-en szoktunk beszélgetni, hogyan mondjam el neki, hogy tetszik? Vagy ha nem mondom konkrétan, hogyan célozgassak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd el egy tevékenységre! Vagyis " El kell vinnem a ruhámat a szabóhoz, El tudnál jönni?" Remélem érted?;)
2009. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Nagyon bejön a képed, szexi vagy rajta!"
2009. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szépen megkérlek, átküldenéd ezt a képedet?" *átküldi* "Aztii, milyen szép szemeid vannak:B"


"Unatkozok, és senki sem ér rá velem foglalkozni.:(" Ha ezekután nem hív el sehova, akkor: "Nem akarsz kijönni sétálni, vagy valami?"


"Elfogyott itthon a fagyi.:( Pedig úgy ennék..." Ha nem kapcsol, és hív el fagyizni, akkor: "Nem akarsz eljönni velem a fagyizóba/ boltba egy fagyiért?:D"


Írj neki szívecskéket! Pl. este elköszönésnél: "szia, puszi, jóéjt, szép álmokat, (L)" (hidd el, észre fogja venni, és ha nem is rögtön akkor, de a következő alkalomnál, már vissza fog írni ő is egy szívecskét:))


Próbálj utalgatni rá, hogy milyen helyes, mennyire bejön, és hogy milyen szerencsés a csaj, aki mondjuk aznap vele lehetett (bárhol).:P


Mondd, hogy vele álmodtál. Ez sokmindenkinél bejön.:D Fiúknál, csajoknál egyaránt. Kiváncsi lesz, hogy mit álmodtál vele kapcsolatban, és ha nem akarod majd elmondani neki, akkor tudni fogja, hogy "olyat"... de már arról is sejteni fogja, hogy bejön neked, hogy aztmondod neki, vele álmodtál.:)


Próbálj minél többet kommunikálni vele. Ha vhogy eléred, hogy elkérje a tel.számodat, akkor nyert ügy.;)

16/L

2009. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

utolsónak:

"Ha szépen megkérlek, átküldenéd ezt a képedet?" *átküldi* "Aztii, milyen szép szemeid vannak:B" <--tőlem van a képe xD


"Unatkozok, és senki sem ér rá velem foglalkozni.:(" Ha ezekután nem hív el sehova, akkor: "Nem akarsz kijönni sétálni, vagy valami?" <--másik faluba lakik :S


"Elfogyott itthon a fagyi.:( Pedig úgy ennék..." Ha nem kapcsol, és hív el fagyizni, akkor: "Nem akarsz eljönni velem a fagyizóba/ boltba egy fagyiért?:D" <--előző probléma xD


Írj neki szívecskéket! Pl. este elköszönésnél: "szia, puszi, jóéjt, szép álmokat, (L)" (hidd el, észre fogja venni, és ha nem is rögtön akkor, de a következő alkalomnál, már vissza fog írni ő is egy szívecskét:)) <-- végülis nem rossz ötlet, de nem tom hogy reagálna rá :S:D


Mondd, hogy vele álmodtál. Ez sokmindenkinél bejön.:D Fiúknál, csajoknál egyaránt. Kiváncsi lesz, hogy mit álmodtál vele kapcsolatban, és ha nem akarod majd elmondani neki, akkor tudni fogja, hogy "olyat"... de már arról is sejteni fogja, hogy bejön neked, hogy aztmondod neki, vele álmodtál.:) <-- még megfontolom :D


Próbálj minél többet kommunikálni vele. Ha vhogy eléred, hogy elkérje a tel.számodat, akkor nyert ügy.;) <-- én már el akartam kérni a számát, mert táborban ismertem meg, és ott mindenkinek elértem a számát, ő azt monndta h nincs száma, mert le van tiltva vagy mi xD

2009. júl. 25. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A párommal mielőtt elkezdtünk volna járni, mi is sokat msn-eztünk. Mi úgy fejeztük ki mennyire tetszünk egymásnak, hogy mindig elmondtuk, 10-es skálán mennyit adnánk a másiknak. A 10-es már magát a szerelmet jelentette. És ez a szám idővel egyre nagyobb lett. Remélem tudtam segíteni! :-D

2009. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont azért próbáld meg hogy megtudd hogy reagál rá :)
2009. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát én csak egy hülyeség miatt leírtam h (L)szeretlek(L) de még mindig nem kaptam meg azt,ami miatt írtam!és azóta mindig írogatja,hogy írjam azt!
2009. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, csak fordított helyzetben..Én vagyok a srác. És érdekes módon, amiket írtak, a fagyis, álmos stb..már én ezeket kipróbáltam, vagyis nem önszántamból, hanem spontán. kivétel a szivecskéset. Szerintem jobban teszed ha konkrétan közlöd vele, hogy tetszik, így megkönnyíted az Ő és a Magad dolgát is. Legrosszabb esetben is, nemet mond, de gondolj akkor arra, hogy legalább túlvagy ezen, és próbálkozhatsz másoknál is:)
2009. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném kerek-perec elmondani neki hogy tetszik, mert jó haverok vagyunk, és ha nemet mond, akkor már nem tudnék vele úgy beszélni, mint régen, és elveszítem a barátágát. Tehát értitek, ha "úgy" nem lesz semmi, akkor legalább haverok maradjunk.
2009. júl. 28. 17:58
 10/10 anonim ***** válasza:
vegul mit csinaltal? en most epp ebben a helyzetben vagyok mint te :)
2009. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!