Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó dolog az ha az elhunyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dolog az ha az elhunyt szüleim ágyát használnánk a barátnömmel?

Figyelt kérdés

3 éve haltak meg !! 1,5 éve vagyok együt a barátnömmel !!

Eddig csak én aludtam nála , mert ott van erre lehetöség a kanappán !!

Most azt gondoltuk ki , hogy a szüleim ágyát áthozzuk az én szobám , és akkor kényelmessen tudunk aludni !! De gondolom kitaláltátok nem csak alvás lenne , hanem szex is !!Anyúm súlyos beteg volt kb:9 hónapot töltött az ágyban !! Nem gond ez ??


2009. máj. 21. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nektek nem okoz nagy lelki gondot, vagy lelkiismeret furdalást, akkor nem
2009. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, csak akkor, ha ez téged zavar.

Ha azonban zavar, ne tedd. Én anyu halála után 5 évig nem tudtam a szekrényét kipakolni. 5Az az övé, és még 2 év múlva is lehetett az illatát érezni benne, amit nagyon szerettem.

Ha téged nem zavarna, csak azt gondolod, hogy esetleg illetlenség, ettől ne félj!

2009. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ágy csak egy tárgy és ezek a dolgok nem a tárgyakon múlnak.
2009. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jól gondold meg, ha lelkizős vagy, lehet hogy utánna rosszul éreznéd magad sokáig.plusz szerintem a szex sem lenne olyan jo rajta, mert nem ott járna az agyatok, ahol kéne.
2009. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldönteni,hogy kényelmes lenne-e és el tudnál-e lazulni így,de sztem nem hiszem,mert a tudatodba ott lenne,hidd el,sztem akkor inkább menjetek panzióba,vagy ilyesmi,ezt hagyd meg anyukád és apukád emlékének ezt az ágyat,hidd el jobban fogod magad érezni,ha átviszed lehet,hogy lelkileg nem leszel nyugodt nyomni fog valami belülről.Nekem most halt meg egy kedves barátom 2.nagyapám volt az edzőm,sokat segített nekem,és én nem tudnék ráülni a székére ami lent van a konditerembe,az az ő helye volt és lesz is.
2009. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a 3. válaszolóval értek egyet. a tárgyaknak nincs jelentőségük ilyen dolgokban, ezek sokkal mélyebb dolgok. egyszer majd úgyis kell, hogy valami legyen azzal az ággyal. ha ti nem használjátok, akkor is lesz vmi sorsa. végülis logikusan átgondolva, nem lehet minden tárgyat ereklye ként őrizni aminek valaha köze volt egy most már halott személyhez. egyszer mindenki meg hal, így elég sok használatlan tárgy halmozódna fel csak mert nem merünk velük semmit csinálni mert vmi köze volt egyszer valakihez. a halottakat szimplán tiszteletben tartjuk, az emléküket megőrizzük az élet meg kell hogy menjen tovább a maga rendjén.

persze ha te tényleg úgy érzed, hogy nem tudnád felhőtlenül jól érezni magad abban az ágyban, szíved joga nem használni. ezt senki nem írhatja elő neked/nektek.

2009. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Melegondoltam nem menne nekem az alvás abban az ágyban !
2009. máj. 22. 06:46
 8/9 anonim ***** válasza:
ilyen esetben nekem biztosan nem menne még az alvás sem abban az ágyabn ahol tudom,hoyg anyám haldoklott.ááábiztos hoyg nem,márcsak az iránta érzett tiszteletemböl sme tudnék szexelni azon az ágyon.DE EZT NEKD KELL ÉREZNED,EZ SCAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM
2009. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Add el azt az ágyat és vegyél az árából egy másikat, ha van ilyenre lehetőséged. Ha a emlékeket félted, nem az ágy miatt fogsz emlékezni édesanyádra, de ha nyomasztana az érzés, hogy használd, úgyis csak feleslegesen foglalná a helyet. Szabadulj meg ettől a tárgytól és tartsd meg a szüleid emlékét magadban máshogy. Szerintem.
2009. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!