Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyukája elhunyt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyukája elhunyt és nem tudom, hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés

Most itt van nállam.

Sokáig nem is nagyon tudott beszélni...

Nem tudom, hogyan tudnék neki segíteni.

Vigyek neki reggel reggelit? Vagy mit csináljak amitől jobb lenne neki?

Me g akartam csókolni, de nem akarta, nem tudom mennyi idő után probálkozzak? Vagy ne csináljak semmit?


l9l

ő: 18f


2010. máj. 23. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk vígasztald... Bár nagyon nem tudsz semmit csinálni...
2010. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne hozd fel mindig a temat.Hagyd beken es ne ereztesd tulsagosan vele a sajnalatot.Legyel vele erzekeny,es ha lehetoseg van ra akkor vond el a figyelmet a temarol.
2010. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak öleld át és éreztesd vele, hogy Te ott vagy neki és számíthat Rád. Bármit is mondani ilyenkor nagyon nehéz, mert most zaklatott a lelki állapota és könnyen félreértésekbe kavarodhattok. Hagyd, hogy az édesanyja felé a gyászt úgy csinálja, úgy nyilvánitsa ki ahogy akarja. Egyszóval, csendben légy mellette, hogy érezzen.


Ezek saját tapasztalatok, hogy mi a "jó" ilyenkor.....


21/F

2010. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ölelgesd, szeretgesd, a reggeli is jó ötlet. Hidd el, hogy érezni fogod, hogy mikortól nyitottabb az intimebb dolgokra.


20F

2010. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is csak ezeket tudom mondani. Szeretgesd, légy megértőbb kedvesebb. Érezze h számíthat rád és az a szeretet amit az anyujától kapott, nem teljes egészében vész el.
2010. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz neki a legtöbbet segíteni, ha követed a szükségleteit. Egyéni, hogy ki hogyan halad a gyászmunkával, és egyáltalán hogyan teszi. Mondd ki konkrétan a barátodnak, hogy bármikor, ha beszélni akar róla és megosztani valakivel az érzéseit, akkor Te ott leszel, hogy meghallgasd őt. Ám ha nem akar beszélni róla, akkor azt az igényét kövesd. Tudasd vele, hogy csak szólnia kell, mire van szüksége. Hiszen nem tudhatod mindig magadtól, mikor van kedve valakivel megosztani a fájdalmát, és mikor szeretné inkább magának megtartani. L/22
2010. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem két bimbó ilyenkor sokat segítene =)
2010. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fke ***** válasza:

szerintem hagyd békén. ne hagyd magára, nem úgy értem, hanem légy vele, olvasgass, ha szüksége lesz rád, majd ugyis odajön

néha probálkozz, de ne vigasztald

én hasonló helyzetben erre vágynék, hogy legyen valaki körülöttem, a magány nagyon rossz lenne, da ha látványosan sajnálnak és nyaggatnak az is rossz

szóval ne vidd túlzásba és ne hagyd magára

2010. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!