Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minee kérdése:

Mi a baj a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

Már elég rég óta együtt vagyunk a párommal, lehetséges, és elég komoly a kapcsolatunk. Szerelmes vagyok még mindig belé, az érzelmekkel semmi baj sincs.

kb. egy hónapja sokat beszélgettünk, hogy miben kéne változnia a másiknak, vagy egyáltalán kéne-e. Tudom, hogy fogadjon el olyannak amilyen vagyok, de egy tulajdonság lehet zavaró is, és van ami engem is zavar benne, tehát kölcsönös lenne a változás. A gond csak az, hogy mióta megbeszéltünk min változtassunk sokat marakodunk. (kis dolgokon felkapjuk a vizet, besértődünk) Próbálkozok változni, de ő ezt nem veszi észre. Lehet emiatt? És ha igen, hogyan tudnék változni? Mert akaraterőm az van! :)


2012. jan. 2. 04:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi számít neked "elég rég óta" -nak ? Nálam 5+ év.

Ha pedig ennyi ideig együtt vagytok és még szereted akkor a marakodások teljesen normálisak. Ilyen teljes harmónia szerintem nem létezik manapság, max addig amíg a rózsaszín köd, után derül ki mennyire erős a kötelék. Mondjuk ez már főleg a házasoknál jelentkező probléma.


Röviden: nem hinném hogy bármi gond lenne... egy kis marakodás minden kapcsolat része.


A hogyan tudnál változtatni részhez pedig csak annyit hogy beszéld meg a pároddal ezt.

2012. jan. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

még 5 évesek nem múltunk el.:) csak 3.

De ezelőtt nem nagyon voltak ilyen össze kapásaink mostanáig. Ebben az időben kezdődött el, hogy többet marakodunk. Szerintem emiatt, hogy nem érzi, a változásomat. :S pedig igyekszem, és mindig túlzó kifejezéseket használ (pl.mindig, soha)

2012. jan. 2. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!