Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a kapcsolatunkkal? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
10 hete nem szexeltünk pedig nagyon fiatalok vagyunk és nem is olyan rég jöttünk össze, ez már engem nagyon frusztrál de mindig van kifogás. 21L
2011. febr. 8. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Talán Őt kéne megkérdezni,hogy miért nincs himi-humi.Ha mindenféle rossz kifogásokkal jön,akkor mond,hogy ez így nem lesz jó akkor keresel mást(ez persze lehet csak felkóstolás)Ha nagyon lazán lereagálja egy "jól van keress mást"-al akkor lehet van valakije és nem érdekli ha nem leszel neki többé.Neked is vannak szükségleteid,és ha nem érdekli ez Őt,akkor egy gyökér,meg sem érdemel.
2011. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a megcsalás a biztos ok,lehet hogy csak kiábrándulás!(Az sem jó)
2011. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
sűrűn találkoztok egyébként?
2011. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan rég jöttek össze,akkor ha kiábrándult a pasi meg kéne mondania,nem húzni az idejét a lánynak.
2011. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tőle még soha nem kérdezted?Mi nem látunk bele a kapcsolatotokba!
2011. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szinte együtt élünk és tegnap este is kérdeztem tőle, hogy mi ez és sosem ad számomra kielégitő választ..., fáradt, izomláz, összekaptunk valamin, korán kel. Mikor mondtam neki, hogy ez így nem jó mert ha nem szeret van valaki mondja meg és hadjuk akkor mentegetőzik és pl ajándékot hozott. S oké birom én egy darabig de ott tartok, hogy ő alszik én meg egész éjjel csak a plafont nézem:S S elég hirtelen jött a váltás, mivel előtte kb reggel este ment a dolog. pár napig beteg voltam elmaradt és azóta ennyi...
2011. febr. 8. 18:30
 7/19 anonim ***** válasza:

egyet kell értsek 18:27-el, a 75%ossal.

Kismillió dolog, és részlet van, amin bukhat, vagy állhat a dolog, az élettörténeteket meg egy napig írhatnád gondolom:)


22L

2011. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

18:30 vagyok

Azon gondolkoztam, hogy végül is nem kell feltétlen arra gondolni, hogy nem szeret, vagy van valakije.

Nem lehet, hogy van valami problémája? Ami tőled esetlegesen teljesen független, csak nem mondja el, hogy ne idegesítsen, vagy ijesszen meg vele. Gondolok itt betegségre, anyagi gondokra, vagy valami lelki problémára.

2011. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Anyagigond 100%, hogy nincs igaz pár hónapja váltott munkahelyet de úgy tűnik szereti. Egy dologra gondolok és nagyon remélem, hogy nem az elkezdett komolyabban testépiteni és szed pár dolgot amihez én igaz nem értek de hogy nem e mellék hatás!
2011. febr. 8. 18:56
 10/19 anonim ***** válasza:

megint én vagyok! nah, valamicskét értek ezekhez a "szerekhez"

Ha csak fehérje van nála, tömegnövelő, ezek por alakúak, (vödörben, vagy dobozba, vagy nagy zacskóban van), multivitamin, ízületerősítő, (ezek elég nagy kapszulák), akkor ezektől nem szabadna bajának lenni.

Viszont, ha találsz nála gyanús kis bogyókat, amiket eddig még nem láttál, olyan, mint a gyógyszer levélben van. Na akkor kezdhetsz gyanakodni, hogy szteroidozik! De azt meg nem árulják polcokról, meg elrejtené szerintem.


Még esetleg olyan baja lehet, (mivel írtad, hogy izomlázra fogja) hogy ha nem szed ízületerősítőt, akkor bizony lehetnek fájdalmai főleg, ha nagy súlyokkal dolgozik. Párommal is ez volt, borzalmas fájdalmai voltak, de csak akkor vallotta be, mikor már rendelte az ízületerősítőt.


Így kapásból ennyit tudok mondani

2011. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!