Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek odamennyek hozzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek odamennyek hozzás és beszélgessek vele és próbálkozzam nála?

Figyelt kérdés
Nemrég álmodtam, egy lánnyal akivel nem vagyok annyira jóban, de álmomban megöletük egymást és csókoloztunk. Utánanéztem és ha lánnyal álmodtam és volt valami akkor szerelmes vagyok belé. De én nem érzem így.
2012. jan. 2. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább ehhez bújj először:

[link]

2012. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj oda, két okból.

1. Attól még hogy vele álmodtál, nem jelenti azt, hogy szerelmes vagy. Csak azt, hogy a hormonjaid dolgoznak, és a tudatalattidnak ő jutott az eszébe.

2. Ilyen helyesírás mellett inkább nyelvtanórára menj. Nem túl nagy igényességről árulkodik, és ez az igényességhiány egy esetleges párkapcsolatnál is megmutatkozhat. Szóval kíméld meg tőle(d) szegény lányt.

2012. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az hogy vele álmodtál az nem jelent semmit, szerintem se menj oda hozzá!
2012. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, am tudok írni és bocsi a helyesírásért
2012. jan. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!