Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket mondjak neki, miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket mondjak neki, miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű lány,aki rohadtul tetszik és egész nap csak rá tudok gondolni mert ANNYIRA GYÖNYÖRŰ de komolyan!!!Szoktunk beszélgetni,régebben többet beszélgettünk kb 3 hete de azóta is csak akkor még kihívott sétáln+én is őt de host már hideg van és legfeljebb én megyek át hozzájuk,de akkkor ott vagyok nálluk éjfélig ha csak nem alszok ott...mert ő egyébkéánt évfolyamtársam, én 9 hónappal idősebb vagyok és neki meg van egy 13 éves öccse aki egyébként kajak jófej és a leges legjobb ürügy hogy miért vagyok ott nálluk... szóval az a lényeg hogy szoktunk beszélgetni de sokszor nem is tudom hogy mit mondjak neki,szokta m mondani neki hogy milyen szép meg minden,az mindig tetszik neki de szerintem egy idő után már unalmas...na tehát az a lényeg hogy van egy gyönyörű szép lány akit naggyon nagyon szeretek és teljesen szerelmes vagyok belé és a nap 24 órájábol 25-öt rá gondolok...nem tudok tanulni meg ilyenek... és suliba én minden szünetben megkeresem és ha megtalálom m akkor rohadtul örülök a fejemnek és ő is egyből kiszúr engem és mosolyog....ez nem tudom hogy ez mit jelent de én őt tiszta szívemből szeretem,de komolyan,senki nem tetszett még nekem ennyire még soha!sokszor megnevettetem de kéne valami amit mondjak neki,ne csak az hogy milyen szépvagy meg milyen gyönyörű vagy!... ez sztem kevés mert egy nap 20 szor elmondom neki meg minden... kéne valami téma vagy valami ami érdekli őt,lányok ti mit beszélgetnétek egy fiúval?Mit szeretnétek tőlle hallani amitől tuti elolvadtok(tudod te hogy kell azt érteni,ne kötöszködj :) ) előre is köszi a gyors,értelmess komoly válaszokat!!!
2011. nov. 22. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne járogass át hozzájuk,hanem legyen vér a pucádban és hívd el randizni.


-mozi,vacsora

-jégkori

-ebéd

2011. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:/ de nem tom, nem akarom leégetni magam, nemnagyon szokott ő szinte nagyon sehova se járni sajnos,mert fullgazdagok és otthon mindene megvan meg minden de lehet elhívom moziba...meg majd ha lesz koripálya akk oda is de az a baj hogy tökre elfoglalt a lovaglással mert minden hétvégén versenyekre jár... meg minden...és azért jobb a séta..+miért baj ha ottvagyok nálluk?
2011. nov. 22. 17:06
 3/3 anonim válasza:
Egyszeruen csak hivd el randizni.mi,lanyok szeretjuk az oszinte,magabiztos fiukat;)ha elutasit,egyezz meg vele h maradtok a baratsagnal
2012. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!