Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki szex közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szex közben rajta kapta a párját mással? Ha igen mit csinált vagy csinálnál az adott pillanatban?

Figyelt kérdés
Oda mész és elvered mind a kettőt?Vagy szépen félre vonulsz amíg abba hagyják vagy egyből aprítasz?Vagy mit csinálnál ilyen helyzetben?
2012. jan. 2. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Még nem volt, de oltári nagy balhét csapnék szerintem. Pedig alapjában véve nyugodt ember vagyok.


29/F

2012. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Eddig csak saját magával kaptam rajta, de akkor inkább beszálltam segíteni.


Ha mással kapnám rajta, akkor adnék 5 percet öltözködni és pakolni mindkettőnek, addig sétálnék egyet és utána mennék vissza. Ami ott maradt, azt lendületből kidobnám az ablakon. Ha nem sikerült felöltözniük, akkor jó fej lennék és egy doboz Neocitránnal együtt dobnám ki őket.

2012. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ma 13:36


na jó de egyből oda mennél vagy megvárnád amíg befejezik?

vagy mit csinálnál konkrétan??mi lenne a hirtelen reakció?

2012. jan. 2. 13:37
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én aznap este biztos benne lennék a híradóban.
2012. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nézzed a jó oldalát:


Rajtakaptad a barátnődet ahogy tömik éppen,

vagyis nem kell más gyerekét felnevelned majd!!

2012. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálnék. Akkor hiába várnék arra, hogy befejezzék, nem lenne már kedvük hozzá. Legalábbis szerintem. Simán csak összepakolnám a párom cuccát, és agyő.....
2012. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha észre vették, hogy én észre vettem őket, akkor ott maradnék a szobában, kinyitnám az ablakot és kidobálnám a ruhájukat majd őket is.


Ha nem vették észre, kimegyek, leülök a konyhában,megvárom míg befejezik majd, amikor a párom vagy a partnere kijön lenne belőle egy kis balhé.

2012. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én csókolózni láttam de nem mentem oda,csak felvilágosítottam utána.Én nem akartam leégetni magam,igyis elég megalázó volt.De ilyen helyzetben biztosan szólnék hogy köszönöm de itt vagyok,és kidobnám mindkettőnek a cuccait és üvöltenék.
2012. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Befejezni biztos nem fogják, ugyanis ott állnék az ajtóban végig. Exem megcsalt, és nem csináltam nagy bakhét. Elkezdtem sírni, és összepakoltam, majd hazajöttem. Biztos ez is hasonlóképpen menne annyi különbséggel, hogy plusz egy csaj lenne a szobában.


24/n

2012. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálnék??!!!


Óriási balhét! A csajt kirángatnám ruha, minden nélkül az ágyból, kidobnám az ajtón úgy ahogy van, a ruháit meg utána szórnám!


A pasimnak kitombolnám magam, szerintem akkora indulat és düh lenne bennem hogy neki is mennék (alapjában véve nagyon nyugis típus vagyok). A ruháit kidobálnám az erkélyről, az óriás akváriumját (ami a mindene) szétverném ---még akkor is ha utána majd én takarítanám a maradványát, és csak ezek után jönne a féltett autója...



De ezt mind tudja, ááá csak nem mer megcsalni...

2012. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!