Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én 15 vagyok (még szűz) a...

Én 15 vagyok (még szűz) a barátom 23 és szerintem hamarosan rá fog térni a szex témára. Egyik pillanatban úgy érzem szeretnék lefeküdni vele a másikba meg h még nem állok kész:Smiért van ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert fiatal vagy és félsz:)

Addig ne feküdj le vele, amíg nem vagy teljesen biztos benne h szeretnéd. És előtte természetesen petting, nem kell ajtóstól a házba...:)

Próbáld meg letisztázni magadban h mitől félsz: hogy fájni fog? Hogy nem vele kellene? Hogy terhes leszel? Hogy összeszedsz vmi betegséget?

2008. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Talán azért mert én nem vagyok olyan mint a többi "mai" lány,félek h később megbánom h ilyen fiatalon...meg hát persze ki szeretne 15 évesen gyereket:S:S(fogamzásgátlót pedig még korainak találom)
2008. nov. 25. 22:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek témára találták fel az óvszert.De ameddig abban a tudatban vagy,hogy lehet hogy +bánom én várnék a helyedben.Hidd el 15évesen nem maradsz le semmiről.Van akinek ilyen korban még csak az 1.csókja van/volt!:)
2008. nov. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Srapnel ***** válasza:
100%
Korban nem vagytok egymáshoz illők. Ez a baj. Egy 23 éves felnőtt férfinak szex kell. Neked meg még belső kétségeid vannak, hogy most akarod-e, stb. Jobb lenne, ha az idősebb pasik helyett a fiatalabbakat választanád, ui. nem értem, hogy mégis mit vártál, szex nélkül "megúszod" a dolgot? Amikor összejöttetek, már akkor tudnod kellett volna, hogy inkább előbb, mint utóbb eljön ez a pillanat. A kérdésre meg annyi a válasz, hogy nem állsz készen erre. Van még bőven idő, szerintem tanulj, képezd magad, az ilyen komoly pasizás meg ráér még 1-2 évet.
2008. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen azért már senki nem fog megkövezni, ha lefekszel a barátoddal, max irigyeid lesznek, hogy neked már van egy érett kapcsolatod.
2008. nov. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szia! Nem hiszem, hogy kész vagy már a szexre, pláne nem egy 23 éves férfival. Ráadásul az ő szemszögéből még a törvény is bünteti, mert nem vagy nagykorú (akár beleegyezel, akár nem erőszaknak minősül).

Üdv.

2008. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem erőszaknak minősül, hanem bűncselekménynek, és egy rosszakarótok le is ültetheti.

Egyébként valóban jobb lenne, ha korban hozzád illőt keresnél, sok ez a 8 év, pláne így, hogy ennyire fiatal vagy.

És a szexxel is ráérsz még 1-2 évet. Egy 23 éves ffi, már szexet akar, nem is keveset. Ilyenkor a legaktívabbak, és szinte mindig csak szexelnének. Bár melyik életkorban nem, de én úgy tapasztalaom, hogy ekkor ez a legfontosabb nekik. Az érzelmeknél is fontosabb.

2008. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez mert fiatal vagy és nem állsz még rá készen...nagyon idős hozzád a fiú..ne kapkod el...
2008. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem tanácsos megtenned...várj, és hidd el nem fogod megbánni...

/Amúgy sajna nem minden pasi olyan hű de nagyon aktív 23 évesen...:( /

2008. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszer pedig nem csak a fogamzásgátlásra jó, hanem beállítja a havi ciklusodat is. Egyébiránt a gyógyszer elkezdése nem attól függ, hogy te korainak tartod e vagy sem. Ha már 13 éves korban elkezdted volna a szexuális életed (ami azért extrém korai) akkor onnantól kell gyógyszert szedni, nem akkortól mikor már te akarsz szedni, mert ez nem így működik.
2008. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!