Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan jöttetek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek össze a párotokkal, mikortól számítjátok az együtt járást?

Figyelt kérdés
én a barátommal úgy jöttem össze, hogy megcsókolt a randin... azelőtt sokat beszélgettünk, bókoltunk egymásnak, szóval még randi előtt tudtuk hogy ebből több lesz... :) aztán meséltem a barátnőmnek hogy összejöttünk, ő meg megkérdezte, hogy hogyan? megbeszéltük hogy jó lenne együtt járni? igazából mi ezt nem beszéltük meg a csók napján, csak amikor legközelebb találkoztunk, akkor már úgy vettük hogy járunk, akkor beszéltünk hogy komolyak a szándékaink, és a szerelmi vallomás is megtörtént :) szerintetek meg kell beszélni ezt? mi a csóktól számítjuk. veletek hogy volt? és melyik volt előbb, a csók vagy a vallomás? 16/L
2012. jan. 2. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk majdnemhogy első látásra szerelem volt. A barátom hevesen udvarolt, 2 hét ismertség után szerelmet vallott nekem. Én akkor még nem voltam biztos az érzéseimben, így nem viszonoztam a vallomását, elmondtam neki, hogy én még nem tudom, mit érzek, és épp emiatt megcsókolni se hagytam magamat. Végül szilveszterkor övé lett az éjféli csók, ez akkor történt, mikor 3 hete ismertük egymást. Utána én is elmondtam neki, hogy már fülig szerelmes vagyok...

Mi is a csóktól számítjuk a kapcsolatunk kezdetét, nem beszéltük meg külön, hogy akkor "mostantól járunk".

Szóval végül is a barátom részéről előbb volt a vallomás, részemről pedig gyakorlatilag maga a csók volt a vallomás, mivel korábban elmondtam a barátomnak, hogy képtelen lennék megcsókolni olyat, akibe nem vagyok szerelmes.

Akkor 16,5 éves voltam, Ő 18. Azóta is egy pár vagyunk :)

21/L

2012. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Komolytalan dolog ezekről beszélni, olyan, mintha rendelnél egy étteremben, és megkérdeznéd, hogy tényleg kihozza-e, vagy csak felírja?
2012. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 guilelessgirl17 ***** válasza:

A barátommal a megismerkedésünk elég vicces,mert chat.en ismerkedtünk meg és 2 hónap msn beszélgetés után úgy gondoltuk hogy meg akarjuk egymást ismerni "élőbe" is. *--* tartottunk is tőle hogy uramisten milyen lesz o.o de nagyon jól sikerült azóta is együtt vagyunk 8 hónapja LL és most szilveszterkor megkérte a kezemet :)) ( tök romantikus ) mert ő érzi hogy én vagyok neki az igazi

szóval mi ápr.21.től számoljuk.^^


25/l és 27/f

2012. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én asszem 6 ő meg 8 éves lehetett amikor megismerkedtünk .. mindíg is jóban voltunk mert az ő anyukája meg az én anyukám munkatársnők. =) kb 12 éves koromba kérezte meg először h akarok e vele járni (olyan kézfogós, arcrapuszis járás) és mindíg nemet mondtam.. de 2010 decemberében egyszer megjelent nálunk és sokat találkoztunk beszélgettünk és December 17.én jöttünk össze =)azóta is együtt vagyunk
2012. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 1 hónapig ismerkedtünk,találkozgattunk. Én már nagyon nagyon szerelmes voltam, Ő még akkor csak barátként tekintett rám. Aztán egy strandolás alkalmával megcsókoltuk egymást. Onnantól váltak eggyé az útjaink! :-)
2012. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi 3éve ismerjük egymást.akkor még nem történt közöttünk semmi.tavaly találkoztunk ujra és attol a naptol kezdve együtt vagyunk.most 10honapja :) karácsonykor kérte meg a kezem :)
2012. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!