Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a fontosabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a fontosabb? Adjam fel a becsületemet, vagy maradjak örökre magányos lúzer? 20/F

Figyelt kérdés
Mindig idiótaságnak tartottam az ilyen divatstílusokat mint anno az emo. De rájöttem, hogy a nők valamiért megőrülnek a divatos fiúkért. Ismerek olyan ronda, alacsony pasit aki mindig követte szép sorban a divatot, emos is volt, most páwa és rengeteg bombanője volt és mindig van. Olyan srácot is ismerek aki még szerintem is tök jóképű de szintén divatellenes és nem is sikerek a csajoknál. Kezdem unni ezt, megéri szerintetek hagyni az egész elvi dolgot és bemajmolni a páwa stílust hogy legyen 10 csajom? Vagy duzzogjak továb...
2012. jan. 2. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fontos kérdés, hogy valami ribanc kell, vagy egy normális és csinos barátnő, akit szeretsz is, nem csak megfekteted?! ha előbbi, akkor ja, kövesd a divatot, és legyél ratyi... Ha pedig utóbbi, akkor egy olyan csinos lányt, mint amennyire helyes te vagy, megkaphatsz...


(második voltam)

2012. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Öltözz Férfiként, ne pedig gyagyás tiniként.

A Nök megörülnek a farmernadrág+ing kombóért is.

2012. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet érdekesen, igényesen öltözködni anélkül is, hogy valami ilyen ratyi divatot követnél. Az ilyen 70 IQ-s plázacicáknak lehet, hogy az se fog bejönni, viszont az igazán értékes, és emellett szép lányoknak igen (náluk általában az ilyen divatk*csögöknek nincs esélye).

Az viszont egy normális, intelligens lánynál is sokat nyomhat a latba, hogy alakodhoz illő, jól álló cuccaid vannak, és stílusosan tudod összeállítani, hogy mit veszel fel. Azok az intelligens, érdekes és szép lányok, akiket én ismerek, egyike sem a divatmajmokra bukik, az viszont bejön nekik, ha van stílusod, csak találd meg, ami tetszik és jól áll neked.

Én pl. hosszúhajú, kopott zenekaros pólós igénytelen arcból változtam át elég rövid idő alatt, és ez meg is látszik a lányok felém való hozzáállásán (konkrétan olyan is volt, aki megmondta, hogy régen egyáltalán nem tetszettem neki, de tök jó pasi lettem).

2012. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A baj az arányokkal van. A nők kb 8%-ra lehet azt mondani hogy normális, intelligens és nem jönnek be nekik a divat ratyik. 92%-a a csajoknak meg hülye p*csa, főleg az én korosztályomban vagy még a nálam pár évvel fiatalabbak.
2012. jan. 2. 17:48
 15/16 Rsta ***** válasza:
Ha 20 éves korodig kibírtad, hogy ne hódolj be semmilyen idióta trendnek, akkor most már ne add fel az elvedet! Épp most lépsz be abba a korba, amikor a külsőségek már kevésbé számítanak a korosztályod béli lányoknál. Aki nem érte el ezt a szintet, azt ne is akard magad mellé... Légy ápolt, magabiztos és vidám. Azt szeretik a nők.
2012. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"A baj az arányokkal van. A nők kb 8%-ra lehet azt mondani hogy normális, intelligens és nem jönnek be nekik a divat ratyik. 92%-a a csajoknak meg hülye p*csa, főleg az én korosztályomban vagy még a nálam pár évvel fiatalabbak."


És ki kell inkább? Az üresfejű, személyiség nélküli tucatlány, vagy az értelmes, mély, egyedi csaj? Szenet könnyű találni a bányában, de annyit is ér. A gyémántot tovább kell keresni, azzal viszont megcsináltad a szerencséd...

2012. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!