Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hutlenseget van ami ellensul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hutlenseget van ami ellensulyozhatja? Mi a fontosabb ebben az esetben? Te kit valasztanal?

Figyelt kérdés

2 lany: Elso: szep, kedves, intelligens, humoros, kellemes, udvarias, szenvedelyes, jol tud fozni, jo hallgato, segitokesz. De egyszer felrelepett, amit kozben megbant, es tanult belole.

Mivel emiatt szakitottunk kepbe jott a masodik: nem olyan szep, nem tud fozni, prud, de viszont olyan kis megbizhato rendes lany, aki allitasa szerint huseges.

Kerdesem az mennyire van eselyem az elsovel folytatni, hiszen e hibajat leszamitva nekem o a tokeletes no. Vagy felejtsem el es marajak a masik lannyal?

23 F


2011. dec. 20. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én a helyesírási könyvet választanám.
2011. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

*marajak= maradjak


Illetve elnezest az ekezetek miatt.

2011. dec. 20. 13:55
 3/19 A kérdező kommentje:
Rendben elso valaszolo, az is meglesz, de elobb a szerelmi eletem rendeznem. Koszi mindenkepp
2011. dec. 20. 13:56
 4/19 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem választanám, keresnék egy hozzám való harmadikat.
2011. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én nem a helyesírási lexikont ajánlanám, inkább az ékezetek használatát. Ne tőlünk várj választ ebben a kérdésben. "Hallgass a szívedre". Mi nem ismerjük a lányokat, az a jellemzés meg édes kevés amit adtál.

(én dobtam azonnal azt a lányt aki megcsalt)

2011. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a második. Ha az első egyszer már félrekefélt, mégegyszer meg fogja tenni, és így tovább...
2011. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen en is dobtam ot, de sem elotte, sem utana nem talalok olyan lanyt aki ennyire csodalatos lenne. nem lehet, hogy valoban tanult a hibajabol. Amugy olyan helyrol irok, ahol nincs ekezetes billentyuzet.
2011. dec. 20. 14:01
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne menekülj bele egy másik kapcsolatba! Ha csak azért jött a képbe az új lány, mert a másik átvert, akkor csak pótlék. Higgadj le, felejtsd el, utána válassz! Sérülten ne dönts, mert nem vagy ura magadnak!
2011. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

egy ideig senki

utána egy harmadik lány

2011. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Krumplibetyár ***** válasza:
Ha félre tudod tenni a büszkeséged, akkor az első lány legyen a nyerő. Én nem foglalkoznék egy prűd csajjal sokat. Ez csak rosszabb lesz később. De én magamból indulok ki.
2011. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!