Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém szeretett a haverom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett a haverom, és nem tudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés

pár éve ismertem meg és elég jóban vagyunk. humoros, kedves, szeretni való ember..mindig is barátként tekintettem rá, de az utóbbi időben kiderült, hogy ő már másként gondol rám, de úgy van vele, hogy esélye sincs nálam és soha nem akart próbálkozni. csak utóbb már olyanokon kaptunk össze, hogy féltékenykedett az ex pasimra meg ilyenek.

most újévkor pár órát egy társaságban voltunk és megcsókolt.. egy ideig hagytam, de aztán elhúztam magam.

nem tudom mit akarok vagy mit érzek, és ne akarom megbántani.. egyrészt mondjuk a korkülönbség is ,,sok".. nem az hogy zavar az ilyen, de sztem ez ilyen korban még meggondolandó. Ő már 27 én pedig 18, és mondjuk az ő korosztálya már igen-igen megállapodott valaki mellett, és ezt már neki is mondták pont a jelenlétemben, hogy ideje lenne neki is már lagzi meg ilyenek. De nekem viszont még van időm.. nem kifogásokat akarok keresni, csak haver és nem tudom mitévő legyek..nemtudom mit érzek s mit nem..


2012. jan. 2. 20:54
 1/4 anonim válasza:
Magadban kellene letisztáznod mit érzel iránta
2012. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát igen, csak olyan hirtelen jött minden.. fogalmam sincs, mert az exemmel elég fura kapcsolatunk van, és nemtudom hogy szeretem vagy csak ragaszkodom hozzá.. és most nemtudom mivan ezzel a a haverommal.. :/

az tény hogy az exemről már le kellene mondanom, mert ennek már értelme nincs, de szerintem félek egy új kapcsolatba belekezdeni..

2012. jan. 2. 21:09
 3/4 anonim válasza:
Igen könnyű összekeverni a dolgokat,főleg akkor ha csalódtál.Szerintem hagyj időt magadnak,hogy letisztuljanak benned a dolgok.Ha tényleg a barátod és tényleg szeretne téged akkor megérti és türelmes lesz.
2012. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát kértem tőle időt, hogy ez nekem most nagyon hirtelen jött s nemtudom mitévő legyek..alaposan átkell gondolnom..
2012. jan. 2. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!