Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha a harmadik randin még nem engedem fel magamhoz a srácot? 19/L

Figyelt kérdés
tudom, hogy mostanában az emberek már jönni is úgy jönnek össze, hogy rögtön ágyba bújnak, de én nem ilyen vagyok. nagyon gáz, ha most még nem engedtem meg neki? nagyon kedvelem, és nem akarok egy szex alapú kapcsolatot belőle!
2012. jan. 2. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem.

Bár a harmadok randin már szexelni kell, nem?

Az utcán is lehet,csak kicsit hideg van.

2012. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha plátói kapcsolatot szeretnél, javaslom az apácaságot.
2012. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne is engedd ,elöbb még randizzatok hagy udvaroljon még és ismerd meg jobban ,nehogy csalodás érjen.
2012. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz megfelelni a közvéleménynek?
2012. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már miért volna? Alig tudtok egymásról valamit.
2012. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaj azoknak akik az élet örömeitől fosztják meg magukat meg másokat... teljesen feleslegesen. Nem tudtam hogy még vannak ekkora keresztények :(
2012. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Narez ***** válasza:
100%
És mégis ki mondta azt hogy ez gáz?
2012. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a probléma?

19 évesen 3. találkozásnál még bőven az elején vagytok.

Ha hozzád hasonló természet, akkor ez nem fogja zavarni - főleg akkor, ha érzi, hogy ragaszkodsz hozzá és egyre többet engedsz neki.

Ha meg nem hozzád hasonló - az jobb is, ha gyorsan kiderül.

2012. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a poitív (számomra pozitív) válaszokat, és egyébként nem vagyok kersztény, és apácának sem készülök, csak vigyázok, hogy ne bátnsanak meg!
2012. jan. 3. 15:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy gáz. Bennem is volt egy gondolat, hogy na mi van most már akkor ez a norma? És volt egy lány, akárhogy kérdezgettem stb. erről, végül is bekellet látnom hogy ő például nem ilyen.


Pedig mint valami paranoid folyton próbáltam célozgatni, de nem, nem mindenki bújuk ágyba mielőtt egymáshoz szólnak.

2012. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!