Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van párod, és szereted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párod, és szereted állítólag, akkor miért jelenik meg egy harmadik?

Figyelt kérdés
Egy pasi, akinek barátnője van, és állítólag szereti, többet akar tőlem, mint barátság. De ha annyira szereti a barátnőjét, akkor miért kellek én neki? Nem értem a palikat komolyan..
2011. dec. 10. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted akkor SOHA nem jelenik meg a harmadik!
2011. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert a szerelem múló dolog
2011. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de sokan azt mondják, hogy a férfiak másképpen gondolkodnak és csak a farkuk után mennek. De szerintem a nők sem különbek :/
2011. dec. 10. 19:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha bejön a harmadik,annak mindenképpen oka van.Tehát valahol valami nem stimmel.Ez főleg a szex terén szokott lenni.

1 Le akarja cserélni Veled,de előbb próba.

2 Nem akarja lecserélni,csak félredugni.

2011. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy nem szereti már, vagy pedig szereti ugyan, de nem szerelemmel. Ne dőlj be neki.
2011. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szerelem és a szex más dolog. Érzelmi és fizikai. Szerintem normális, ha valaki, akár párkapcsolatban is, megkíván egy harmadik személyt. A hűség döntés kérdése, nem jár automatikusan a szerelemmel. Tudatosan mérlegelni kell, hogy szereted-e annyira a párodat, hogy a szexet egy idegennel elutasítsd.
2011. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jött le, hogy csak "arra" kellesz neki. Ezért mondta, hogy szereti a barátnőjét, mert otthagyni nem akarja miattad, ilyenek ezek a férfiak.
2011. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tipikus ringyópasi. Ezek ribancok. Ne dőlj be.

Mondd azt neki, hogy járhattok, de nincs szex esküvőig :D:D

2011. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha tényleg szereted, nem jön harmadik soha! se a férfiaknál, se a nőknél. általánosítani pedig soha ne általánosíts, mert teljesen értelmetlen! nem minden férfit a farka irányít....hidd el.
2011. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy oka legyen. Egyszerűen tetszel neki, és meg akar dönteni. Több tanulmány szól már arról, ezekben ffiak nyilatkoznak, hogy nem kell a háttérkapcsolattal baj legyen ahhoz, hogy kifelé kacsintgasson. Újdonság, kaland, vonzó nő, elég ennyi. És mellette boldog kapcsolatban él, amiben mindent (igen, még a szenvedélyes szexet is) megkap és nem akar kilépni belőle. Ennyi.
2011. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!