Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha akar engem, néha ignorál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha akar engem, néha ignorál. Mit tegyek, h fontos legyek neki végre? :S Nem bírom a hiányát. :S

Figyelt kérdés

A fiú egy régebbi haverom, aztán ez átalakult picit, vonzódunk nagyon egymáshoz és pár hónapja találkozgatunk meg sokat beszélgetünk, mindent tudok már róla és ő is rólam. Ha más fiúval lát beszélgetni nagyon kiül az arcára, hogy rosszul esik ez neki :) és néha nagyon úgy viselkedik, mint aki tényleg velem akar lenni, de igazán, aztán máskor meg csak nem is válaszol egyből az üzimre... Volt egy komoly kapcsolata, ez még nincs lezárva, azt mondja szereti a lányt, de csak szeretetből.

Tegnap vitáztunk, mondtam neki, hogy de tudom h nem akarna úgysem velem járni és ez nem is baj, erre mondja, hogy nem gondolhatom ezt komolyan stb... szóval teljesen kiismerhetetlen. mit tehetnék, hogy megszeressen végre? :(

úgy érzem ha nagyon rányomulnék és kérdőre vonnám, meghátrálna, legalábbis olyannak ismerem. ő 23 éves, én pedig 2O.

könyörgöm segítsetek!...


2012. jan. 3. 00:03
 1/5 anonim válasza:
Találkozz vele, masszírozgasd egy kicsit ott gatyán át, majd vedd szádba a dolgokat.
2012. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pfff
2012. jan. 3. 00:21
 3/5 Macs1209 ***** válasza:

Ne akard, hogy megszeressen. Az kényszer.. attól menekülni fog. Állítsd kardélre, aztán lásd meg,

mi lesz, és fogadd el az eredményt.

2012. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, koszonom a tanacsodat... akkor ne keressem, ne irjak neki meg semmi, igaz? csak majd ha o keres es beszelgetesre kerul a sor, mondjam el neki, hogy ezt nem folytatom igy tovabb es kesz. de ezt az erzest hogyan lehet kibirni?... annyira faj es minden percben irnom kellene neki...nagyon rossz. :(
2012. jan. 3. 09:00
 5/5 A kérdező kommentje:
és ilyenkor mi a megfelelő "duma"?... hogyan vonjam kérdőre?... vagyis mit mondhatnék, hogy ne tűnjek mártírnak és áldozatnak akkor sem, ha nem akar velem lenni, de azért ne legyen nagyképű és tudja a mondandomból, hogy tényleg akarom őt de ha elbaltázza, vége?... ajj olyan béna vagyok ilyesmiben. :(
2012. jan. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!