Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szakítottam barátnőmmel.16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amazing kérdése:

Ma szakítottam barátnőmmel.16 hónapot voltunk együtt és eléggé megvisel a dolog. Tudom nem sok idő, együtt jártunk általánosba és az élet valahogy mindig egymás felé sodort minket és most vége. Mit tehetek hogy könnyebb legyen elviselni a hiányát?

Figyelt kérdés

Nem gondolkozom öngyilkosságon, csak voltam már magam miatt lány miatt, ezelőtt egy 4 éves kapcsolatom volt, de annak a vége nem készített ki negyede ennyire sem.

Kérlek segítsetek!


2011. dec. 31. 02:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy üveg Jack? :P
2011. dec. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez egy nehéz időszak lesz! de támaszkodj a barátaidra, nehogy elkövesd azt a hibat amit én, hogy mindenkivel megszakítod a kapcsolatot! ha úgyérzed esetleg, fordulj majd szakemberhez!
2011. dec. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 31. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanígy jártam én is.szakítás után egy hetet végigittam meg folyton a haverokkal lógtam.az valamennyire segít.én most azon vagyok hogy be kéne csajozni mihamarabb ismerkedni és találni egy sokkal jobbat.2 hete szakítottunk.esténként meg reggelente mindig eszembe jut de az egykori szerelem érzése átmegy lassan közömbössé vagy talán gyűlöletbe is nálam..
2012. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Deathnote válasza:
egy idő után menni fog:) találj másikat ...:D
2012. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!