Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol megszépíti a nőket, a pénz meg a férfiakat. Csak két esetben lehet gyönyörű varátnője valakinek, ha nagyon jól néz ki vagy nagyon gazdag. Aki egyikse az forever alone. Nem szemétség?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 19:45
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*barátnője
2011. dec. 30. 19:46
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha beéred a kevésbé széppel, aki nem a pénzed keresi benned, akár még boldog is lehetsz és még le is fogja nyelni a végén, mert szeret!
2011. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Rinyariyarinyarinya.
2011. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relative. Am nem tartom magam se jóképűnek se nem vagyok gazdag mégis gyönyörű barátnőm van szerintem, lehet van akinek nem jönne be, de lesz*rom. Nekem kell, hogy bejöjjön, más meg nem nagyon érdekel mit mond.
2011. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Miért érném be kevésbé széppel? Ugyanúgy mindenki megérdemli a jót, mint aki jól néz ki. Arról meg nem tehetek, hogy nem születtem se jóképűnek, se gazdagnak.
2011. dec. 30. 19:49
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érdemled meg, mert rinyálsz.
2011. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
tehát ezek szerint te csak jóképű gazdag pasik oldalán láttál nőket. hát gratulálok. sipákolsz itt ahelyett, h kicsit tökösebb lennél.
2011. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

A kérdező kommentje:


Miért érném be kevésbé széppel? Ugyanúgy mindenki megérdemli a jót, mint aki jól néz ki. Arról meg nem tehetek, hogy nem születtem se jóképűnek, se gazdagnak.


Akkor egy szép lány miért érné be veled? Na ugye, hogy ugye...

Add lejjebb kicsit az igényeidet, és ne csak a szupermodell kinézetű csajok után fuss. Te rinyálsz, hogy ne látják meg benned a szépet, de te sem látod meg másokban. Ennyit erről.

2011. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Neked azért nem lesz sose barátnőd, mert nem férfi vagy, hanem kislány. Ráadásul buta is.
2011. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem csak jóképű gazdag pasik oldalán. Jóképű vagy gazdag pasik oldalán.
2011. dec. 30. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!