Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet az hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az hogy minden ellenére még érdekel?!

Figyelt kérdés
Kipattant egy botrány a volt barátom exe meg a haverja között,miszerint a csaj már akkor kavart a haverral mikor még a volt barátommal nem szakított.a volt barátommal 5hónapja szakítottak velem 2 hónapot volt.egy hónapig minden rendben volt köztünk aztán kipattant ez a dolog és mint aki megbolondult..hirtelen rájött hogy még fontos az ex stb. megalázó számomra ami történt mivel egyik pillanatban azt mondta hogy lezárja..én persze elhittem hogy tényleg megpróbálja de miután ezt megbeszéltük másfél hétre rá szakított velem hogy nem akar játszani.a szakítás után két nappal meg már írt mintha mi sem történt volna mintha legjobb barátok lennénk.nem haragban váltunk el de ezt kicsit túlzásnak érzem.még a karácsonyra szánt ajándékot is oda akarta adni. de végül megkértem hogy egy ideig ne írjon. és persze most meg én gondolkodom,hogy jó lenne tudni mi van vele...NORMÁLIS EZ? mert nem érzem annak..
2012. jan. 3. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdez.


Egy Palimadár vagy.


Üdv. 22/f


Ui.: Ebben sajnos semmi Trollkodás nem volt most. Kicsit gondold végig miért írom ezt.

2012. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy még vannak érzéseid iránta, azok nem törlődnek csak úgy ki. Viszont tényleg ne hagyd, hogy játsszon veled, még akkor sem, ha ezt "akaratán kívül" teszi. Szóval szerintem ne beszélj vele, sokkal könnyebb lesz úgy elfelejteni, és idővel az érzések is elmúlnak.
2012. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Palimadár :DD Trollkodás :DD appám.. :D gondolod hogyha nem látnám a helyzetet kérdeztem volna.. a kérdés nem az volt hogy mi vagyok :DD hanem az hogy miért van ez és mennyire normális :D amire a második válaszoló tökéletesen kitért és köszönöm :D
2012. jan. 3. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
......sajna ja...lásd be azért írjuk..
2012. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivan???
2012. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!