Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi egy több mint 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi egy több mint 6 órás első tali vége felé arról kezd beszélni, hogy ő már soha nem lesz szerelmes senkibe, meg nem is tud szerelmes lenni, de utána meg küld egy sms-t, hogy jó lenne még találkozni, akkor most mi van?

Figyelt kérdés

:O


Meg azzal jött, hogy ha a csaj azt mondaná, hogy újra össze akar jönni vele, akkor ő egyből ugrana, akkor mi a fityfenéért akar még velem találkozni?


Ti elmennétek így egy második talira?


Előre is nagyon köszi a válaszokat!



2012. jan. 3. 11:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én már az első tali végén sok szerencsét kívántam volna a régi kapcsolat felmelegítéshez.
2012. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kicsit érdekes a srác. Szerintem találkozhatsz nyugodtan vele, de jobb ha nem éled bele magad a dolgokba, csak úgy hogy vagy lesz valami vagy nem és kész.

Két tippem van:

1: Szimpatikus vagy neki és azt reméli hogy veled eltudja felejteni a volt barátnőjét, tehát ad a dolognak egy esélyt.

2: Vagy csak szimplán magányos, szeretethiánya van, az exét szereti, de vele ugye nem lehet együtt.

(sajnos én is ez a kategória vagyok)

2012. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 BlackSword ***** válasza:

Én már azt sem értem, hogy miért kell első randin az exekről beszélgetni... Most randi, vagy töri óra???


Hagyd a fenébe... Azt sem tudja mit akar... Inkább lennél búfelejtő, mint komoly kapcsolat... Ajánld neki a pálinkát!!!

2012. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele egy ilyen kapcsolatba, ugyanez történt velem is, 1 hónap után már kezdtem elhinni, hogy megváltozott a véleménye és mégis tud újra szerelmes lenni, én beleszerettem, és 2 hónap után bejelentette, hogy neki ez nem megy, próbálkozott de egyszerűen nem tud úgy érezni. Jobban jársz, ha még az elején végetsz vet ennek.
2012. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szexre megy. De legalább nem akar átverni. Ez azért egyenes dolog nem?
2012. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Felejtsd el, nem érdemes, mond azt neki,hogy nem érzed jól magad vagyhogy belázasodtál. Vagy kerek-perec mond el neki a problémádat!
2012. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!