Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy az első barátnőmnél már a fél-1 órás smárolás után is majd szét robbannak a heréim?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze az első barátnőmmel. Körülbelül fél-1 órán át smároltunk, de miután elment tőlem a lány, majd szét robbantak a heréim. Muszáj voltam könnyíteni magamon.

Ma is vele voltam ugyan így, megint ugyan ez. Most is le kell vezessem majd a nyomást, mert nem bírom. Szinte fáj.

Ez normális az esetemben? Első barátnő + első jó hosszú smárolások.


17/f


2011. szept. 17. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,teljesen normális:-))
2011. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális igen,nekem is ez volt régen..
2011. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem normális, vágd le...
2011. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Span ***** válasza:
100%
Persze! Azt hitték meló van!
2011. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. szept. 17. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
igen az, de le is sz¤phatna akár
2011. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lol uristen neked komoly gondjaid vannak xD
2011. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Normális, én is így jártam az elsőnél, engem is megijesztett. De egyrészt idővel már nem lesz, mert "megszokod" a lány testi közelségét, másrészt meg majd jön a szex is. Addig az ilyen csókcsaták után ránts rá és nem lesz semmi gáz.
2011. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva... ORAL :P :P
2011. szept. 27. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg csajod is, hogy nála smárolás után mis szitu ! talán ő is szeretne valahogy könnyíteni magán. Akkor meg rajta, Te neki smaci míg elélvez, ő meg neked ! Nem kell mindjárt dugni. A petting is úgy jó, ha mindkettőnek kielégülést ad. Ezt akár együtt is olvashatjátok, igy nem kell egymásnak magyarázkodni
2012. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!