Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rá példa, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá példa, hogy a szexuális életeteket egy harmadik személlyel dobtátok fel?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2012. jan. 3. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Néha beszáll a bal kezem amíg a jobb pihen.
2012. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem,és nem is lesz ilyen h harmadik személy.
2012. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

3-masban még nem volt. De külön egy 3. féllel úgy már volt és van is.

El lehet ítélni engem nyugodtan, igen szeretőt tartok.

Meg vannak az okai annak , hogy nem tudok elszabadulni a páromtól.

25/L

2012. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Mi rajta vagyunk épp a dolgon.Nagyon szeretnénk bevenni egy nőt, de egyenlőre nem tudjuk merre keressük a megbízhatót.Régen volt hogy férfi szállt be harmadiknak na az nem tetszett annyira.24n
2012. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Papprealise válasza:
Még nem, de tervben van. Csak a párom azt hiszi, hogy ez nekem rossz lenne. Holott én kértem rá:) De mindegy. Ez a női gondolkodás... Egyébként neki csak hasznára válna, mert egy kant akarok bevonni. (jelzem mlg véletlenül sem magam miatt. Nem vagyok SP.) Bejön, ha látom ahogy egy másik kan működik a csajomon. 28/F
2012. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: te beteg vagy!!!
2012. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen volt mar ra pelda, h a baratnom egy 3. szemellyel dobta fel a kapcsolatunkat, a gond az volt, h en nem tudtam rola.
2012. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó részvétem...
2012. márc. 15. 11:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Sose tennék ilyet.
2012. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!