Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnél boldog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnél boldog egy másik személlyel, ha még egyedül sem vagy az?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igen,ha boldogtalan vagy akkor tönkreteszed más boldogságát is,ha meg mindketten boldogtalanok vagytok akkor meg dupla boldogtalanságot csináltok magatoknak.
2011. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Walk With Me ***** válasza:
Sokszor együtt könnyebb áthidalni, megoldani a problémákat. Aki meg pl. társtalanság miatt boldogtalan (nem kevés az ilyen ember, elég ha szétnézel itt gyakin), annak nyilván egy másik személy kell.
2011. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mi miatt boldogtalan egy ember, szerintem viszont gáz ha valaki egyedül nem tud boldogulni... avagy nem boldog! Persze óhatatlanul is megfordul ilyenkor mindenki fejében, hogy "nekem miért nincs valakim", de rossz ha ez rányomja a pecsétjét a mindennapokra.
2011. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha pont az a valaki kéne aki mindig ott van mellettünk és akkor is szeret ha mi magunk kételkedünk saját magunkban. Ez erőt ad, és szerintem ez egy olyan erő ami képes az embert átélni a nehézségeket. Ugyanakkor ha valaki egyáltalán nem képes egyedül boldog lenni az már kapcsolat függőség.
2011. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Éva04 válasza:

Szerencsés vagy hogy ez a kérdés megfogalmazódott benned! Én sajnos sokáig gondoltam azt, hogy azért nem vagyok boldog, mert nem a megfelelő társ van mellettem.Ugyanakkor engem nem lehetett egyedül hagyni mert teljesen bepánikoltam, és azt hittem vége az életemnek.(Azt hiszem akik a szerelem miatt a vonat elé ugranak ilyesmit éreznek)

Aztán egyszer mégis magamra maradtam, és szerencsére meghallottam a környezetem üzenetét, és talpra álltam.

Az egyik az volt: miért félek egyedül, hiszen egyedül érkeztem a világra és egyedül is kell mennem.

A másik: Soha nem lehetsz szabad ember, ha a boldogságod egy másiktól függ.

A harmadik: Azért kell néha a padlóra esni, mert van ott valami számomra amit fel kell vennem hogy tovább mehessek.

És így volt!! Miután képes lettem "fűben -fában" ,de főként önmagamban megtalálni a harmóniát és örömöt, kiegyensúlyozott párkapcsolatot tudtam kialakítani, és boldoggá tudtam tenni a társam.

És utólag már tudom hogy az előző kapcsolataim is miattam futottak zátonyra.Szóval jól látod! Először önmagadban kell keresni a boldogságot, aztán hozzá egy társat akivel megoszthatod, és még boldogabb leszel. Sok sikert neked!

2012. febr. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!