Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjek bocsánatot tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot tőle?

Figyelt kérdés

Novemberben megismerkedtem egy férfival. Egy szórakozóhelyen beszélgettünk, de annyiban is maradt a dolog, nem tudtuk, hogy hívják a másikat, nem tudtunk egymásról semmit. De pár napra rá az egyik közösségi oldalon felkutatott és bejelölt. Sokáig nem történt semmi, csak a képeimet nézegette, majd küldött üzenetben egy nagyon szép számot, és beszélgetni kezdtünk. Aztán személyes találkozó, vacsoráztunk, jól éreztük magunkat egymással, 2 lökött ember. Majd felhív, hogy van egy kis testi problémája, impotens. Oké. Ekkor kezdődtek a harcok, 2-3 naponta váltakozott a hangulat, egyszer akartuk egymást, másszor nem. Eléggé kikészített. Majd kiderült, van egy nő az életében. Állítólag nagyon erős lelki kapocs fűzi őket egymáshoz, de fizikai kapcsolat nincs köztük. Sokat beszélgettünk, találkoztunk, buliztunk barátokkal... majd az is feltűnt, hogy nem valószínű, hogy impotens.

Karácsony előtt is volt egy mosolyszünetünk, de a szentestét együtt töltöttük, hazavitt a szüleihez. Majd rá 2 napra teljesen megváltozott, befordult. Én mondtam neki, hogy ez így nem működik. Megbeszéltük, sírtunk mindketten. Jött a szöveg, hogy nem az én hibám.

Azt szerettem volna, ha barátok maradunk. De közben meg rájöttem, hogy azt hiszem szeretem, és nagyon hiányzik. Ő tartotta a távolságot, többször kicsit indulatosabb voltam a kelleténél, de mindig bocsánatot kértem tőle, ő el is fogadta, mert szerinte érthető. És éreztem rajta, hogy én is hiányzom neki.

Aztán jött a szilveszter, úgy volt ő is jön a baráti társasággal, de nem jött. Éjfél körül hívtam, de nem vette fel, sms-re sem válaszolt, közben közös ismerősöktől hallottam róla 1-2 pletykát, mindenki azt mondta, hogy jobb így nekem, hogy szakítottunk, mindenki óva intett tőle.

Közben engem ezek a pletykák iszonyúan felidegesítettek, hajnalban egy kicsit alpári üzenetben írtam neki, hogy csináljon, amit akar... erre a válasz egy hasonló stílusú levél volt, megkért, hogy ne írjak sms-t, mert olvasatlanul törli, ne hívjam, a közösségi oldalon letiltott.... először nem esett rosszul. De mostmár nagyon hiányzik.

És az eszem tudja, hogy nem kellene, de a szívem... szeretnék vele beszélni. Ha nem is tartjuk többé a kapcsolatot, de nekem ez így rossz, hogy így lett vége mindennek :( Túl forrófejű vagyok, és meggondolatlan.

De nem tudom hogyan is tehetném jóvá. Ő is nagyon sokszor megbántott én is mindig megbocsátottam, én nem érdemlem ezt meg?! :(

Vagy várjak még, amíg leülepszik az egész, és megnyugszunk mindketten?


2012. jan. 3. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Bocsánat."


Kb. így.

2012. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kicsit a dolog bonyolultabb ennél...
2012. jan. 3. 13:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem hagyd a francba.
2012. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
őszintén kérj bocsánatot,kamuból nem kéne.ha meg látszik, hogy úgy is gondolod,akkor nincs gond
2012. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Soha nem kamuztam neki!

Az a baj, igazából, hogy még a szilveszteri üzenetében azt írta, hogy ne keressem mindent megbánó vallomásokkal, ne hívjam őszinte bocsánatkérésekkel. Felesleges. Emiatt nem tudom hogy csináljam.

Arra gondoltam, illetve azt remélem, hogy talán csak nagyon felhúztam azzal a levelemmel, és ezért írta. Volt már, hogy mondott pár csúnyát, de aztán mondta, hogy csak azért, mert felidegesítettem.

Nem tudom... talán csütörtökön elmegyek hozzá munka után, és felhívom telefonon ott a lépcsőház előtt, hogy ráér-e.... vagy nem tudom :(

2012. jan. 4. 00:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu,és az elmúlt 5 év tapasztalata szól belőlem. Volt egy lány aki után elég sokat koslattam,mindig az lett a vége hogy enyém lett a szamár szerepe. Ha nem változtatsz a fölfogásodon könnyen lehetsz te is csak egy szamár...
2012. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

fuldoklóaéletvizében!


Azt mondod hagyjam?

2012. jan. 5. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened,magamból kiindulva elég önfejű vagyok.Nekem mikor elkezdődött a huzavona azzal a lánnyal, valaki azt mondta volna h hagyjam akkor is mentem volna utána ahogy tettem is,de belefáradtam hogy mindez a semmiér, azt kell megtanulni mikor hallgathatsz a szívedre, és arra valók az ilyen esetek.../ha akarsz róla beszélni akkor hallgatlak.
2012. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ma beszélgettem vele, elmentem hozzá. Kedves volt, mosolygott, azt mondta, nem haragszik. Nem sokat beszéltünk, nem akartam. Vagyis maradtam volna legszívesebben, de nem akartam ajtóstól a házba rontani.... szóval mondta, hogy beszélgethetünk, meg felhív, meg maradhatunk barátok, nem vesztettem el. De megkérdezte, hogy mi a garancia arra, hogy nem lesz ilyen megint. Mondtam, hogy semmi. De küzdök magammal, hogy kevésbé legyek forrófejű.

Szóval végülis jól zárult. De olyan fura volt. Amikor jöttem el tőle, megöleltem, és úgy szorított magához.

Talán nem kellene eröltetni ezt, jól esett megölelni. Túl jól...

2012. jan. 6. 21:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, meg tudlak érteni, de azért legyél óvatos, hogy amit mond és amit kimutat az ugyanaz e. Bár lehet h belőlem az az 5 év azt hozta ki hogy nem könnyen bízok meg senkiben.
2012. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!