Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év korkülönbség az sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év korkülönbség az sok?

Figyelt kérdés
16 vagyok de, tettszik egy 25 éves, és én is neki. Érdemes belevágni vagy ez lehetetlen szerelemnek tűnhet? Idősebbek véleményét elsősorban, de más is irhat.
2012. jan. 3. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát.. 25 éves srác szerintem már komoly kapcsolatot akar kezdeni..
2012. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a te korodban még sok, ha elmúltál 20 akkor már nem fog számítani
2012. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Ne azt nézd hogy sok vagy sem, mert ez még belefér. Azt nézd, hogy komoly a srác vagy csak hülyít. Csak akkor működhet, ha komoly a srác és nem attól, hogy hánny éves. Észnél legyél és akkor nem lesz baj. Sok sikert:)
2012. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem sok,te is már majdnem felnőtt vagy,ez egy normális kapcsolat két fiatal felnőtt között.
2012. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 aszomszedneni ***** válasza:
ez szánalmas ... a srác részéről ...
2012. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én leeht nem vagyok még annyir aérett, de mondjuk ha szerelmes vagy ha annyira megfogta bennem vmi, akkor nem hiszem hogy érdekli hogy szánalmas e vagy nem, mert engem sme érdekel hogy mások annak látnak -e ha egyszer szerelmes lennék.. most még nem ilyen mély mert csak ismerkedünk de attól még erős lehet a vonzalom.
2012. jan. 3. 16:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Attól tartok csak hogy esetleg hátráltatnám őt az életben mert én még fiatal vagyok,előttem az élet de, én viszont már az ő helyében családot szeretnék, jó neki ez nem igy van elmondása szerint de nemtudom...van-e értelme.
2012. jan. 3. 16:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Te lehet 25 évesen már családot szeretnél mert te nő vagy,de a férfiak ennyi idősen többnyire még szórakozni akarnak.

Nyugi,nincs akadálya a kapcsolatotoknak.

2012. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én 20, barátom 30. 2és fél éve vagyunk együtt. Tehát én 17 voltam, amikor össszejöttünk. Nagyon jól megvagyunk, kiegészítjük egymást, és nem veszekszünk, minden problémát meg tudunk oldani anélkül, hogy vitáznánk.

Én egyetemista vagyok, és ő ezt teljes mértékben megérti, és ott segít, ahol tud. Ő dolgozik, amit én megértek, és igyekszem türelmes lenni vele, amikor felcseszik az agyát.


Mi nagyon jól kijövünk egymással, és 10 év különbség van kettőnk között. Nem a kor számít. ;)

2012. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Uolso: nagyon örülök, továbbra is sok boldogságot nektek, akkor most már egyre biztosabb vagyok hogy menni fog . Többieknek is köszi.:)
2012. jan. 3. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!