Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Mit szólnátok, ha a fiatok egy nála fiatalabb nő mellett állapodna meg?

Figyelt kérdés
Sok kérdés született már arról, hogy a lányok szülei mit szólnak, ha a lányuk egy 10-15 évvel idősebb férfit választ. De mi van a férfi szüleivel? Pl ha a harmincegynehány éves fiatok összejönne egy 20-25 éves lánnyal?
2012. jan. 2. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen vicc.. Mindjárt megkeresem!
2012. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

A tinilány újságolja az anyjának, hogy nem jött meg neki a mensese.

A szülők felmérgesedve, zokogva, kétségbe esve kérdik lányukat, hogy melyik disznó tette ezt vele.

A lány felhívja telefonon a pasiját, beszél, majd leteszi.

Fél óra múlva megáll a ház előtt egy vadiúj Porsche, kiszáll egy öregedő úriember, drága, elegáns öltönyben, és belép a házba.

Határozottan a nappaliba megy, és leül a szülők és a lány közé.

- Hallom a lányuktól, hogy mi történt. Családi okok miatt nem tudom őt feleségül venni, de ajánlatom a következő.

Amennyiben lánya születne, kap tőlem három üzletet, két házat, tengerparti villát és 1 millió dollárt évente.

Ha fiú lesz, nevére íratom két gyáramat, és ugyanúgy az 1 millió dollárt évente.

Amennyiben ikrek lennének, egy-egy gyár és évi 500.000 dollár lenne az apanázsuk.

Amennyiben a lányuk elvetélne, ...

Itt az apa kihasználva a lélegzetvételnyi szünetet, közbeszól:

- Akkor megbaszod mégegyszer!

2012. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök normális. Amúgy miért akar a kedves szülő beleszólni a 30+ éves fia életébe. Ez elég elgondolkodtató......
2012. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elméleti kérdésről volt szó. Nem arról van szó, hogy bele akarnak szólni, csak normális családban szerintem attól, hogy valaki 30+ még a szülei részt vesznek az életében valamilyen szinten. Pl ha házasságról van szó, akkor lehet, hogy az a lány lesz az unokáik anyja. Nyilván valamit szólnak hozzá, nem?
2012. jan. 2. 21:24
 5/13 A kérdező kommentje:
A viccet ismertem kösz. De vhogy nem nagyon vág ide.
2012. jan. 2. 21:24
 6/13 A kérdező kommentje:
Fóleg, hogy pont a fordított helyzetre vonatkozik...
2012. jan. 2. 21:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány, már komoly kapcsolatot akar, akkor miért ne?
2012. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze, miért ne? Ezt én is így látom. Az igazság az, hogy én vagyok az, akit mindig is az idősebb férfiak vonzottak és komoly kapcsolatot szeretnék. Eddig inkább attól tartottam, hogy a szüleim hogyan fogadnának egy idősebb férfit. De nemrég egy ismerősöm igencsak kiakadt, amikor a fia egy nála 10 évvel fiatalabb lánnyal állított haza. Ennek kapcsán elgondolkodtam, hogy vajon én hasonló esetben mire számíthatnék. Ezért tettem fel a kérdést és továbbra is várom a válaszokat.
2012. jan. 3. 20:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem te vagy a 30-as felnőtt fiúgyermekkel rendelkező leendő anyósjelölt?
2012. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem:)Én a menyjelölt vagyok, ha már nagyon címkézni akarunk.
2012. jan. 4. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!