Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban a 16-17-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban a 16-17-18 évesek csdak a sovány csajokat kereik? Aki kicsit duci azzal már nem is foglalkoznak? Miéert van így?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

:(

Ja, miért van ez ÍGY?????????????????!!!!!!!!!!!!!!

2012. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Open ur Eyes :)
2012. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem szeretem a sovány csajokat
2012. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Nézzél tükörbe, és a megoldás világossá válik igen nehéz kérdésedre. A valósággal jobb szembenézni, mint utólag csalódni...
2012. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem feltétlen a sovány csajokat, inkább a formásakat. legalábbis én így vagyok vele, nem tehetek róla hogy egy molett nő nem tud beindítani
2012. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki a sovány csajokra bukik,tudod mindenkinek más és más az ízlése,ennyire nem lehet általánosítani...:)
2012. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Leginkább az afrikai férfiak találják vonzónak a "telt" nőket/lányokat. Ez onnét ered hogy Afrikában még félig-meddig a középkorban élnek, nagy éhségek által gyötörve. Ezért ott (akárcsak a 600 évvel ezelőtt Európában), a nőideál kövér és jóllakott.
2012. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én a 16-17-18 éveseket nem ismerem, idősebb korosztály vagyok, és én is ducibb vagyok, viszont mindig akadt udvarlóm. Soha nem mondta senki, hogy probléma neki a kinézetem.

Szóval mostanában itt az oldalon divat beszólogatni annak, aki egy kicsivel is teltebb a címlaplányoknál, de mindig nézd meg ki szól be. Általában azok, akik azt írják, hogy "Nem gáz, hogy 19-20-22 évesen szűz vagyok?". A fenének sem kellenek.

Ne vedd a szívedre. Ha pedig 16 körül vagy, akkor még bőven változhat a testalkatod, ha pedig nem változik, akkor istenem, ilyen az élet, ettől kerek a világ, hogy nincs két egyforma ember :)

Engem egyszer utasított el egy srác azért, mert ő a kövér nőket szereti, a tényleg kövér nőket, akik alacsonyak is. Szóval mindenféle ízlés létezik, csak meg kell találnod a megfelelő párt :)

2012. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én sem a sovány csajokat szeretem, nincs itt gond! :)

Viszont, ha nem vagy saját magaddal megelégedve akkor miért nem teszel ellene valamit?

2012. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves Lelkek Erdésze. Hülyeséget bki tud írni. Nem a kövérségre buknak hanem ez az állatvilágból ered. a széles csípő annak a jele, h a nőstény egészséges utódokat fog a világra hozni.
2012. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!