Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb lány barátomról van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb lány barátomról van szó, nem tudom mit tegyek? (Olvasd EL) (21F)

Figyelt kérdés
Nos, neki van pasija, 16L, vele is vesztette el nemrég és szerelmes belé meg minden, de a lényeg hogy engedi magát nekem tök simogatni meg minden, seggét, derekát stb, és ha adok neki puszit mindig csak úgy tökre elmosolyodik meg ha simogatom sokszor akkoris... belsőleg bejövök neki, és most nemtom mennyire tetszem neki vagy valami, de ő szerinte neki nem jövök be, akkor meg nem értem mi van hogy ennyire engedi magát, segitsetek hogy tudnám elhóditani őt.
2012. jan. 3. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
bókolgass legyél kedves segits neki azjó ha engedi a csjok szeretik ha tapizzák őket hameg nygon jól csinálod akkor elveheted ot barátnőként
2012. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

1.Minek simogatsz olyan csajt akinek van pasija?

2.Szerinted,ha el tudnád csábítani akkor tőled más nem tudná?


3.Mért vagy ekkora nyomorék?

2012. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
majdnem 2 éve ismerem a lányt, és elég jóba vagyok vele, jól is érzi magát velem, egyik haverom is mondta hogyha az én helyembe lenne akkor nehezen tudná tőle elvenni bárki is...
2012. jan. 3. 21:50
 4/8 Solarian ***** válasza:
Ez azért elég szemét dolog nem gondolod?
2012. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kabbe köcsög
2012. jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy annyira szereti. Én szerelmes lennék nem simogathatna más... Egyik ilyen simogatós pillanatban megcsókolhatnád.
2012. jan. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg végre egy pasi aki hódítani akar és nem várja el, hogy a nő kezdeményezzen. :)
2012. jan. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még a lány is mondja hogy ezt meg ne tudja a ..... (pasija) =)
2012. jan. 4. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!