Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban vagyok, de kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban vagyok, de kb kéthetente chatelünk csak. Ugye nem csak én hiszem hogy valami nincs rendjén? 16/l

Figyelt kérdés
Már nemtom hányszor szakítani akartam volna vele azok a napok, hetek alatt mikor nem beszélgettünk, de mikor kivételesen beszélünk mint ha semmi sem történt volna, tök aranyos, hízeleg, kérdezget meg minden oké, de aztán pár hétig megint semmi.. Nagyon szeretem, de nem tom hogy ő egyáltalán komolyan vesz-e. Segítség :/
2012. jan. 3. 22:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Azt úgy szerintem erősen túlzás kapcsolatnak nevezni.
2012. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, de úgy tűnik ez neki nem esik le..
2012. jan. 3. 22:13
 3/33 anonim ***** válasza:
Ez így nem kapcsolat... Hetente minimum 1x találkoznotok kellene, nemhogy 2hetente chatelni...
2012. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Akkor vagy te lépsz, vagy folytatjátok ezt a játékot.
2012. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már egyáltalán?
2012. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Igen találkoztunk :) de külföldön él, így legközelebb csak nyáron találkozunk megint..
2012. jan. 3. 22:16
 7/33 anonim ***** válasza:
akkor bizony tuti ,hogy ö ott kint éli szépen az életét és nem véletlenül nem beszél veled ,csak két hetente.
2012. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Jaj de kis naív vagy. :D
2012. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Szerinted egy pasi kibirja addig?
2012. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomoritani de jobb ha inkább nem is beszélsz vele többet ,hidd el jobban jársz
2012. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!