Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! 24 évesen, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! 24 évesen, szerintetek jól nézek ki?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Azért kérdezem mert már elegem van a megbízhatatlan lányokból, eddig csak olyanokkal hozott össze a sors akik hazudnak és megcsalnak. Nem érdekel ha felismer valaki és az sem érdekel ha fiúk írnak csak nekik esélyük sincs! XD


2012. jan. 4. 03:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

ilyen testtel nem eroltetnem a felmeztelen kepeket..

amugy atlagosan.

2012. jan. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de szerintem simán találsz magadnak barátnőt. Kinézet alapján nincs kizárva a dolog.
2012. jan. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

szerintem nem.


20/L

2012. jan. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Az Alekosz-tartás vírusos, mert nagyon aggódok nehogy elkapjam ... gyorsan lefuttatok egy vírus keresést.... :D
2012. jan. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Pörölyfej ;P:)
2012. jan. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Bakker az első kép full Jim Carrey :D Ace Ventura 2-ből :D


Gyúrjál kicsit, ez így elég gyengusz...minőségi nőhöz minőségi férfivá kell válnod, különben csak a maradék jut neked is.

27f

2012. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez a haj valami ultra gáz. És a pofa, amit vágsz, elképesztő. Sugárzik rólad a szexinek érzem magam támadjatok le csajok, én az ilyen testet inkább rejtegetném, nem hogy mutogatnám. Ha már meztelenkedni akarsz legalább járj el gyúrni.


Hány barátnőd volt már eddig? De csak úgy kettönk közt őszintén. A plátói szerelem nem számít és az egyhetesek sem.

2012. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Mihez képest?
2012. jan. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem jössz be.

26N

2012. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

Am szerintem m.rha jó csavonak tartod magad, és azért pakoltad fel a képet...

Az a beallas meg a félmeztelen pózolás elég gy.ker dolog kedves pörőlyfej...

2012. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!