Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért mondhatták?

Figyelt kérdés

ma voltam boltban bementem és 3 eladó nő arról ezt beszélte az egyik kb 19 éves ezt mondta hogy ő 25 évnél fiatalabbal nem ismerkedik a 28 éves nő ezt mondta neki vissza régebben én is azt hittem hogya fiatalok .... erre mondják hogy 25 alatt nem pasi a pasi ezt mire érteték ?

szerintetek bunkóság volt hogy előtem beszélték


20f


2012. jan. 4. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
azért mert általában a fiúk 25 éves korukra érnek meg. pontosabban addig k*urogatnak össze vissza és utána keresnek normális kapcsolatot. nagy többség
2012. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem wut.

Legyél normális, és ne akasszon ki a csicsergés. :]

2012. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, és nem kúrogattam össze-vissza... De majd most!
2012. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen van a másik véglet akik nem élték ki magukat és ők majd 25 éves kor után. szóval inkább 25 előtt mint később mert akkor már a családalapítás jön. és akkor meg nem kéne félre..amikor gyereked is van.
2012. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amit az első ír az is egy lehetőség , de én arra gondoltam azért mondták mert nem kefélik szét őket a fiatalok eléggé és hogy nem elég határozotak én erre gondoltam de akkor nem így értették ??
2012. jan. 4. 18:04
 6/8 A kérdező kommentje:
én azt hitem azt beszélik hogy az idősebbek jobbak az ágyban nekem ebből ez jött le
2012. jan. 4. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
hát az tény hogy az idősebbek tapasztaltabbak. de lehet egy 26 éves is tapasztalt ha fiatal korában 70-80 csajjal d*gott.
2012. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

és ők itt mire céloztak a sexre ?



mert ha arra szerintem hülyeség volt mert lehet 25 évesen is szüz valaki de fiatalon ha járt diszkóba akkár hétvégente másal sexelhetet is

2012. jan. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!