Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akad ki minden pasi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki minden pasi ha csak barátkozni akarok?

Figyelt kérdés
Ezt ráadásul az elején leszögezem, volt egy hosszú kapcsolatom kell a pihi, de szeretem a férfi társaságot, nevetni, jól érezni magam. Egy idő után mindenki belázad, hogy másokkal is találkozok... Ennyire nem lehet ezt megérteni?
2012. jan. 4. 18:44
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

"Mert nincs benned annyi gerinc, h megmondd az igazat: azért nem akarsz tőlük többet, mert szted csúnyák."

Kedves válaszoló nagyon tévedsz, leírtam hogy nem akarok kapcsolatot, egyébként meg tök mind1 miért nem akarok tőlük semmit, az a lényeg hogy "gerincesen" közlöm az elején a szitut. Ne a saját tapasztalataidból induljál ki, mert Te csak ilyen nőkkel találkozol!

2012. jan. 4. 18:55
 12/34 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Szerintem, ha öszinte vagy az elejetöl kezdve es utana sem adsz felreerthetö jeleket, akkor nem te vagy okolhato a helyzetert.


Az a baj, hogy rengeteg pasi gondolja azt, hogy lannyal baratkozni kell, majd ebböl több is lehet. Ez nem csak önamitas, hanem hazug viselkedes... eljenek a következmenyekkel.


Sajnalom, ha nehezseget okoz neked, de hidd el, vannak pasik, akik valoban a baratsagot keresik egy lanyban.

2012. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak néha ilyenek, hagyd rá, a normálisabbja megérti mit jelent a barátkozás.
2012. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

"Most mit jujgatsz? :D"

Megijedtem hogy pipa lett az Úr! :D

2012. jan. 4. 18:57
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni csak azokkal a fiúkkal lehet, akik maguk sem akarnak Tőled többet. Ha valaki ismerkedni akar veled, valószínűleg mint nő érdekled. Ha elfogadod a közeledését, az számára jelzés, akármit mondasz. Létezik férfiúi büszkeség, ami egy idő után fellázad, ha azt érzékeli, hogy csak arra kell, hogy ne unatkozz.
2012. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Fején találta a szöget.
2012. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg az a baj, hogy azt remélik később esetleg szerelmes leszek, vagy többet is akarok. De elmondtam hogy ha ők így elfogadták az elején akkor ne én legyek a hibás... Senkinek nem hazudtam. Sajnos tényleg igaz, hogy férfi és nő között nincsen barátság...
2012. jan. 4. 19:00
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, mert én férfi vagyok és a legjobb barátom nő! És mindketten heteroszexuális, egészséges emberek vagyunk! :D
2012. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
ma 18:57 Értem, hogy mit mondasz és igazad van! De semmilyen jelet nem adok, nem közeledek, nem érintek, nem viselkedek úgy, tényleg csak barátként tekintek rájuk, mert szeretek hülyülni, nevetni, poénkodni amit kevés lánnyal lehet. És azt gondolnám, ha ezt ő tudja és többet érezne vagy gondolna, akkor ne találkozzon velem, de mégis megteszik...
2012. jan. 4. 19:03
 20/34 Csicskalángos007 válasza:
100%
A srácok egy bizonyos részével az a baj,,hogy hiába mondod azt "csak barátkozni akarok".Egy ideig még elvan ezzel,el is hiszi,de amikor puszival köszönsz el,vagy megöleled,vagy pusztán a gyakori beszélgetésekkel is el kezded benne azt az érzést kelteni,hogy akarsz valamit tőle.Erről nem tehetnek.Félre értik a "jeleket".Ez
2012. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!