Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akad ki minden pasi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki minden pasi ha csak barátkozni akarok?

Figyelt kérdés
Ezt ráadásul az elején leszögezem, volt egy hosszú kapcsolatom kell a pihi, de szeretem a férfi társaságot, nevetni, jól érezni magam. Egy idő után mindenki belázad, hogy másokkal is találkozok... Ennyire nem lehet ezt megérteni?
2012. jan. 4. 18:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
mert ők nem csak azt akarnak 20L
2012. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Férfi nő barátság általában nem létezik. Kivételek akadnak, ha egyik vagy mindkét fél szexuálisan semmi vonzót nem lát a másikban,magyarán randa,Buznyákok és leszbik, vagy az egyik vagy mindkét félnek olyan stabil és boldog kapcsolata van ,hogy a megcsalás gondolata sem merül fel benne.. Ha egyedülállók, ördögnél fokkal szebbek ,és heterok akkor nincs tartós barátság!
2012. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Akkor lemondok arról, hogy férfiakkal barátkozzak... Pedig jól érzem magam a társaságukban, kár hogy már nem vagyok kis iskolás :)
2012. jan. 4. 19:12
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg a férfiak sem gonoszságból akadnak ki. Egyszerűen tetszel nekik. Még ha ő el is fogadja a baráti felállást, érzései, hormonjai attól még vannak, lesznek, lehetnek. :)

Egyébként meg ha jól működik a barátság (jól megértitek egymást, bírjátok egymás humorát, megbíztok a másikban, stb.), akkor egyik fél részéről nagyobb valószínűséggel merül fel az együttjárás lehetősége. Bele lehet szeretni valakibe fokozatosan is, nem csak a meglátni és megkívánni érzés létezik. :)

2012. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
egy pasi sem díjazza ha a barátnője más hímekkel élvezkedik, ne legyél már ilyen ribanc
2012. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

"Bele lehet szeretni valakibe fokozatosan is, nem csak a meglátni és megkívánni érzés létezik" Na ezt pontosan tudom, mert ez a kategória vagyok:)


Nem mondom ki a ribanc kedves válaszoló, de sok szókincsed van, értelmes választ esetleg nem tudsz kicsikarni a csökevény agyadból, netán olvasott szöveget értelmezni is megtanulsz valamikor?

2012. jan. 4. 19:17
 27/34 anonim ***** válasza:
18:53-as vagyok. Olyan nincs, h egy nő egyáltalán nem akar kapcsolatot. Ha olyan pasival találkoznál, aki tetszik neked, akkor nem utasítanád vissza még szakítás után 1 nappal se.
2012. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Így van, de ahhoz kell egy olyan pasi aki megfog, nem elég az hogy csak külsőleg tetszik. Így amíg nincsen meg az a "huuuhhh" addig nem kell senki, most jól érzem magam így!
2012. jan. 4. 19:25
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
az értelmi szintem lehet a béka segge alatt tanyázik, de a tiéd meg az én seggem alatt.... -.-
2012. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem kell lemondani a férfiakkal való barátkozásról. Legyél picit kevésbé közvetlen, és ne tölts velük annyi időt. Ha emellett még az elején közlöd, hogy nem akarsz többet, az értelmesebbje megérti, aki meg nem, azzal ne barátkozz. Ennyi.

26/F

2012. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!