Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ELhagyjam? Tanácstalan vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELhagyjam? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
A párom mostanában mindig kiborít (én 22, ő 24) Vizsgaidőszak van, mind2en stresszelünk, de ő állandóan tanul, alig van ideje rám. Még szilveszteri buliba se mentünk, mert pihenni akart. Eddig minden nap találkoztunk, egy suliba járunk, csak más szak. Mostanában fut haza tanulni, s heti 2szer, ha találkozunk, igaz akkor nálam alszik, olyankor nincs itthon a szobatársam. Most úgy érzem betelt a pohár. Nála voltam ma, nem rég értem csak "haza", 500 m a lánykoli, mindig elszokott kísérni, azt mondta, most nem, ha nem gond, neki még egy csomó jogszabályt be kell tanulni, nem ért rá negyed órát. Bőgve mentem a koliig.:((( Ennyire nem képes? Mit ér így ez a kapcsolat? Megértem, h. tanul, de ennyi ideje nem igaz nincs...
2012. jan. 4. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg ezt a dolgot, és próbáljatok meg kompromisszumot kötni.
2012. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ÁJJÁL MÁR LE!!! jó h nem körülötted forog a viág!! nemhogy örülnél h van aki elvisel és mellesleg még SZERET is téged !!! ha ilyen önző vagy akk dobd ki és maradj egyedül...de ha szereted megvárod a vizsgaidőszak végét és ujra együtt lehettek...
2012. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok: elhagyni semmiképp sem hagyd el, hanem ahogy egyszer mr írtam, beszéljétek meg, ha probléma van.
2012. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb beszéld meg vele...
2012. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De milyen férfi már az, aki ennyit nem tesz meg a nőért, akit állítólag szeret???
2012. jan. 4. 19:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy Harcos.
2012. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Milyen férfi..olyan, akinek fontos a jövője, nem akarja - már bocs a kifejezésért - egy hisztis, egomán csajért elcseszni a félévét. Gondolkozz már..
2012. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Figyelj végül is a jövője múlik ezen a vizsgákon.

Jobb ha megérted őt elhiszem hogy neki fontosak ezek.

Most valahogy vészeljétek át a vizsgaidőszakot és majd utána ráértek a továbbiakról beszélni.

2012. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hajjaj, majd én is elmorzsolok pár könnycseppet, annyira szomorú a történeted! Talán a barátod többet tanul, mert fontos neki a jövője, ami becsülendő. Minden héten kétszer találkoztok, mi ezzel a probléma? Bőven elég vizsgaidőszak alatt. Kapd össze magad, aztán tanuljál te is.
2012. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy mi a problémád. Vizsgaidőszak van, és tanul. Ez teljesen normális.
2012. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!