Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyjam vagy maradjak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam vagy maradjak vele tovább? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

2 hónapja van barátnőm.

Tegnap viszont rossz dolgokat írkáltam egy másik lánynak,barátnőm meg belépett a facebookomba és meglátta.

És "megparancsolta" hogy:

új facebookot csináljak.

új msn-t.

és facebookon nem lehet lány ismerősöm.

Szerintetek?


2011. dec. 17. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
őrült a csaj
2011. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a fenébe, ha a 2 hónapos kapcsolat alatt ez van akkor mi lesz később?! El akar szigetelni a csaj ismerőseidtől? Ne hagyd magadat, ne hogy irányítson téged! Ha ezt megteszed neki akkor egy papucs vagy, és tovább fog irányítani!
2011. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szeretem,és hogyha el hagyom egy jó ideig magam alatt leszek.De köszönöm a válaszokat főleg neked utolsó.:)
2011. dec. 17. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknak igaza van. Nálam is voltak hasonló problémák a kapcsolataimban. Van egy jópár nőnemű ismerősöm, barátom. Bringázni is szoktam lány társaságában. Azt mondta egy exem, hogy nem bicózhatok többet a lánnyal, mikor megkértem a barátnőmet jöjjön velem ő, akkor mindig volt valami kifogása. Aztán mondtam neki, hogy igenis vele fogok bringázni, ha nem tetszik akkor cső, ott az ajtó. Nem hagyom magam igányítani, pláne nem hagyom, hogy a jó dolgokat elvegyék tőlem.
2011. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz rajta? Mert ezek alapján nem lehet sokat...


Bringa. Az exem néha jött velem, de nekem sem volt nagy élmény, mert nagyon vigyázni kellett rá és így nem élveztem a dolgot. Más lányokkal viszont mentem, akár kettesben is fél napot tekerni. Féltékeny is volt.

Most sem a barátnőmmel bringázok, de szinte ő küld el, hogy menjek már lányokkal is.

2011. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit szeretek rajta,de szeretem.

Nem tudom mit tegyek.

Ma megyek hozzá és elmondja a "szabályokat".

2011. dec. 17. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy miket írkáltál a másik lánynak?
2011. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, azért ez nem egy lényegelen aspektusa a történetnek. Miket írkáltál a másik lánynak?
2012. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagyon korán kezd parancsolgatni,és a tobbi csajjal mit fogsz csinálni akikkel az utcán osszefutsz? :D húz a fejedre zsákot? :XDDD
2014. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!