Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az éretlenségem miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az éretlenségem miatt romlott meg a kapcsolatom egy ffival, akkor azon az idő változtathat majd?

Figyelt kérdés

19, lassan 20 éves vagyok és még mindig gimibe járok. Nagy törés ez nekem, 5 évfolyamosba mentem+1 év csúszás innen van a 2 év lemaradás.

Nyáron megismerkedtem egy nálam 7 évvel idősebb ffival... örültem neki, nagyon, de vhogy nem tudtam kezelni vele a szitut. Nem rég kiírtam itt egy kérdést és néhányan írták, h az éretlenségem az ok. Ahogy gondolkodtam erről az egészről...

Nem szeretnék ilyen maradni és valóban éretlennek tartom magam. De ezen változtat majd az idő? Megtapasztalom majd azt amit kell?

Közrejátszhat benne, h 17-18 évesekkel vagyok összezárva?

(iskolát váltottam, ahol csak 4 évfolyamos képzés van, ezért eggyel visszacsúsztam,tehát most nem 13.-as, hanem 12.-es vagyok)


És idővel másképp fogok gondolni pl erre a kapcsolatra? Megláthatom a "miértek" okát?


Egy kicsit elkeseredett, elbizonytalanodott, szomorkás lány...



2012. jan. 4. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az éretlenség csak duma volt a pasi részéről.
2012. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az idő is változtat rajta de főleg az, hogy a barátaid menyire viselkednek gyerekesen ezen én is átestem és az iskolaváltással meg azzal hogy többet voltam komolyabb emberekkel ( egyetemistákra gondolok) ( az én esetemben nőkre) rengeteget változott a felfogásom a viselkedésem.

Amit zárójelbe írtam azt tényleg úgy gondolom és nem gyerekes hülyeség


19/F

2012. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek: a pasi soha nem mondta nekem, h értetlen vagy h gyerekes vagyok...sőt szte érettebben gondolkodom, mint az én korosztályom.
2012. jan. 5. 07:29
 4/4 Tomi (Ryen) válasza:
Nem mindig de lehet hogy ő nem értet meg tégad
2012. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!