Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajszik! Melyiket válasszam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik! Melyiket válasszam? Menjek vissza az exemhez? Vagy maradjak a mostanival?

Figyelt kérdés

Nagy probléma ez.

Van egy kapcsolatom 4 hónapja, ez is amolyan újrakezdés,már jártunk 2hónapot csak megcsalt és azzal a nővel volt 3hónapig majd velem újrakezdte.Nem járunk sehová szórakozni,néha kidobnám, de néha úgy érzem hogy mégis csak ő kell.Már sírok mert közben ott van a régi barátom akivel több mint 3évet voltam, ő most ki akar velem békülni, másfél éve különültünk meg mert rám jött a bulizni/ élni kedv és szakítottam vele,ott minden oké volt mentünk szórakozni mindent megkaptam.Ő küldföldön dolgozik 2 havonta jár haza, szóval lehet ha kibékülnék vele magányos lennék, de ha maradok a mostanival akkor unalmas lenne.Nekem az exem volt az igazi addig amíg meg nem ismertem a mostani barátomat.

Ő sem tökéletes sőt egyik sem, és így nem tudom melyik lenne jobb.

Tudom ti sem tudtok helyettem dönteni, de mégis hogyan tudnék jó döntést hozni? Szeretem a barátomat, de az exemet is érzem hogy szeretem, egyszerűen megdobbant a szívem :(



19 vagyok, az exem 23 a mostani 21éves


2012. jan. 4. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
menj vissza az exedhez, mert a mostani MEGCSALT. mással volt, nem szeret. kutyából nem lesz szalonna, csak a káposzta jó újramelegítve. és egyéb közhelyek.
2012. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én egy 3.-at javaslok
2012. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátoddal szakíts. Megcsalt, és te is úgy érzed néha, hogy nem kell, néha úgy, hogy kell.

Az exeddel meg csak szépen lassan "ismerkedj újra". A "bulizni-élni kedv" miatt szakítani vele... Nem is tudom. Mennyire szeretted?

Szerintem szakíts a mostani barátoddal, tarts egy kis szünetet (gondolok itt néhány hónapra) és ha akkor is úgy érzed, hogy szereted az exed (23), akkor próbálj meg vele összejönni.

2012. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ne válaszd egyiket sem, mert ha már ezen kell gondolkodnod, akkor egyik sem a nagy Ő. Így aztán azt javaslom hogy "várd" meg az igazit, akinél majd fel sem merül a kérdés hogy Őt válaszd-e vagy sem, mert annyira egyértelmű lesz hogy ŐT!

Sok sikert!

Egy 35 éves kismama

2012. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi döntünk a sorsodról..? oké...

És 19 éves vagy,reménykedtem,hogy kevesebb.

Hagyd ott mindkettőt én is azt mondom.

2012. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vonjátok be gruppenbe az exet
2012. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!