Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy előbb-utóbb minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy előbb-utóbb minden ember megtalálja a hozzávalót? Még a különcök is?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem...

-ReapeR-23/F

2009. máj. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Persze, erre mondta a gábor zsazsa, vagy nemtom ki, hogy:


"Nekem eddig mind az 5 házasságom tökéletes volt!"


Üdv, Zed


Amúgy igen, valószínűségi eloszlásilag minden hülyének van hülye női párja is, csak keresni kell, és ismerni a nagy számok törvényét!

2009. máj. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm... én nő vagyok,és véleményem szerint nem hülye.De azért köszi a választ.
2009. máj. 23. 03:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked még nagyobb esélyed van!


De legyél már egy kicsit lazább!

A hülyét nem igazi hülyére értettem, csak a különc irónikus és önirónikus megfogalmazására!


És vedd azt is figyelembe, hogy minden embernek megvan a maga "hülyesége", vagyis különcsége. Valamilyen szempontból mindenki az! A kapcsolatok azon IS alapulnak, hogy egymás baromságait (értsd: különcségeit jól toleráljuk) KÖLCSÖNÖSEN!


Aki azt gondolja, hogy "csak én vagyok a különc", az nehezen talál majd társat, mert az a kissé egoista ember csak a saját különcségével van elfoglalva, így a másik különcségét (ami sokszor a személyisége valakinek) már észre sem veszi, az neki nem olyan érdekes mint a sajátja!!


Szóval tessék érdeklődőbbnek lenni mások megismerésében és elfogadásában!

2009. máj. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, akutális még a kérdés? Remélem, már nem! :-)

Ha mégis, nekem az a tapasztalatom, hogy minél átlagosabb valaki, annál könnyebben talál párt, mert hát ugye abból van a legtöbb. A különcök nehezebben, de nem reménytelen!

Ha olyan helyekre jársz, ahol igazán jól érzed magad, akkor nagy eséllyel találsz egy ugyanolyan irányban furcsa pasit. Sok sikert!!!!!!!

2010. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!