Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találom Ő-t? Ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom Ő-t? Ez nem igaz, hogy ide írok, de mostmár kíváncsi vagyok ti hogy vagytok vele, mármint, hogy vajon megtalálja minden ember a párját az életben?

Figyelt kérdés

Hisztek a véletlenben, vagy a pont jókor, jó helyen ?

(L/26)


2010. ápr. 13. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"Ez nem igaz, hogy ide írok,"


de igazi, ideírtál.

2010. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy hiszek benne. Miért ne találnám meg? Pozitívan kell felfogni a dolgokat :) Én nem is keresek, érdekel is engem ha nincs, majd jön, ha akar :) Van ezer egyéb dolog, aminek lehet örülni, jól tudom magam érezni így is. Párosan valóban jobb, de majd lesz ha lesz, addig is remekül elvagyok :)
2010. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minden ember él boldog párkapcsolatban. Az meg egy dolog, hogy ki milyen pasit/nőt képzel el magának. Az életben nem minden úgy működik, mint a mesében, mert sok kompromisszumot kell kötni.

A véletlen nagy szerepet játszik benne, de az embernek fel is kell ismernie, hogy belebotlott élete szerelmébe, akárcsak álruhában is. :-)

2010. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

a "NAGY Ő" néha tökéletlenebb, mint gondolnád!

Mit takar számodra a "NAGY Ő" kifejezés?

tökéletességet?harmóniát?elkötelezettséget?kompromisszumkészséget?mit?


mert ha mindezeket, akkor (csak mondom) hogy ilyen ember nem létezik, mert NEM TÖKÉLETES SENKI SEM!!

viszont ha Te is olyan beállítottságu vagy tehetsz azért akit szeretsz, és így bárki lehet a NAGY Ő, még az is, akivel már kapcsolatban voltál de már nem vagytok együtt, hisz azóta megváltozhattatok...vagy valami ilyesmi...:S:S


24/F

2010. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

valóban ide írtam, jéééé :) hihihi

Persze hogy van egy csomó jó dolog a párkapcsolaton kívül is, de olyan jó lenne mindezeket együtt tenni...

2010. ápr. 13. 14:34
 6/18 A kérdező kommentje:

14:34!

Igen pl: harmónia, kompromisszumkézség, és talán egy kis kötődés (mindkét félről egymáshoz).

Nem abban az értelemben nagy Ő, ahogy azt a mesekönyvek tálalják, hanem akivel kölcsönösen kiegészítitek egymást sok mindenben.

2010. ápr. 13. 14:38
 7/18 anonim ***** válasza:
sokáig kerestem Őt.nem jött össze senkivel komolyabb kapcsolat.aztán egy spontán estén lementünk egy helyre a barátnőimmel.Megláttuk egymást,összejöttünk.Aznap este már nálam aludt.olyan volt,mintha mindig is ismertük volna egymást.fél év múlva összeköltöztünk,1 év múlva összeházasodtunk.Most 4 éve vagyunk együtt,imádom(Ő IS).
2010. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én pl nem hiszek abban,hogy mindenkinek megvan írva a sorsa.A sorsunkat magunk alakítjuk és mi döntjük el,hogy az adott lehetőséggel élünk e.Persze biztos van olyan aki úgy gondolja,hogy a sors keze van benne:)És nem is baj,csak én nem hiszek benne:)Ha meg valaki szerelmes szerintem minden egyes szerelemnél azt mondja,hogy te vagy a nagy ő..ismerőseim hányszor mondták ezt..aztán 2 hét múlva szétmentek.Én a páromnak majd 60évesen fogom mondani,hogy igen te vagy a nagy ő,te vagy az örök szerelmem:)Nem 3-4 hónapos kapcsolatokban:)
2010. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

14:39 es

azért nálunk is sok volt a vita főleg a nagyon elején,de valahogy mindig megegyezzünk.mindig alkalmazkodik valamelyikünk.

2010. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ja és tenni én már nem nagyon szeretnék azért, ami talán sosem volt a barátom és én köztem. Amíg hittem benne, addig tettem, amit csak tudtam, és örömmel, de amikor a visszajelzés nem olyan hőfokon érkezett vissza, akkor a lelkesedésem alább hagyott, nagyon is ...

Mert ezek szerint nincs meg a kölcsönös akarás, innentől meg hogy lehetne ő nekem az igazi.

Ezért is kérdeztem rá arra, hogy vajon más hogy gondolja, ha van egy hasonló tapasztalata, feladja az addigit, vagy továbblép...

2010. ápr. 13. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!