Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar nem vagyunk egyutt. Jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem vagyunk egyutt. Jo otlet hogy menjek a buliba?

Figyelt kérdés

6 honapig jartam a baratommal.es tegnap szakitott velem.az egyik legjobb baratja meghivott a bulijaba meg mikor egyutt voltunk.(2 het mulva lesz )jo otlet-e hogy elmenjek ? hogy lassa mit veszitett?amugy a szakitassal kapcsolatosan bizonytalannak lattam.hatha meg meggondolja magat.en szivem szerint mennek.de mas tapasztalataira is kivancsi lennek.


L/16


L\\16


2009. máj. 23. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia én pasi vok de... szerintem menj el nem veszítesz vele, még bármi lehet csípd ki magad legyél sexy. Ha meg nem sikerül akkor ne búsulj. Nem tudom miért szakított veled, úgyhogy ez attól is függ...
2009. máj. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fontos tudni, hogy miért szakított veled.

Ha egy másik lánnyal összejött, akkor most semmi esély, szerintem..


De ha nem ilyen vészes ügy, csak valami kis sértődés, akkor még elég nagy az esély, hogy 2 hét után újra összejöjjetek és még jobb legyen, mint azelőtt. Addig ne beszélj vele, max ha ő keres, akkor pár szót barátságosan, de hűvösen, Te ne keresd, had éhezzen csak ki jól Rád! Menj csak el, csípd ki jól magad, és ott tiéd lesz a pálya! :)

Sok sikert,

Zed

2009. máj. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Téged személy szerint hívott meg, vagy kettőtöket hívott meg, vagy téged azért, mert a barátja nője voltál? Mert ha utóbbi két variáció, akkor elmenni bunkóság, és exedet, barátját és magadat is kínos helyzetbe hozod. Viszont ha közted és a házigazda között azért van rendes, baráti viszony, akkor elmehetsz, de akkor is mindenképpen kérdezd meg tőle, hogy így is áll-e még a meghívás, vagy nem lesz-e belőle nagy balhé, ha elmész.


24/F

2009. máj. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a szakitas foleg veszekedesek miatt volt.es a gondd az hogy az en hibam volt.bar szerintem mindent pegprobaltam hogy helyrehozzam.mert szeretem.

a meghivas..."szeretnem ha eljonnel...xy mondta?"de nem nem szolt a baratom.mert akkor is igy allt a helyzet.csak probalkoztam megtenni midnent annak erdekeben hogy jo legyen.mas lany nincs benne.nem ugy ismerem.es felejtesbol sem hiszem h osszejonne massal.amugy koszonom a valaszokat :)

2009. máj. 23. 07:13
 5/6 A kérdező kommentje:
es igen.azt elfelejtettem. h kiabrandult belolem.lehet hogy meggondolja majd magat?csak magaban le kell rendeznie az egeszet?minden esetre remenykedem...
2009. máj. 23. 07:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor lesz a buli. Már várjuk.

Mi újság? Elmész szépen kirittyentve?

2009. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!