Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem vagyok olyan bator?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem vagyok olyan bator?

Figyelt kérdés

egy bulin osszejotten a mostani pasimmal,akivel mar jo ideje ismertuk egymast. annyit smaroltunk,meg mar alig birtunk magunkkal,mert pialtunk. ha pedig siman talalkozunk,meg a csok sem olyan szenvedelyes. talan az en hibam,mert o mindig kezdemenyezik,de en akkor is hamar befejezem egy puszival. nemtudom mi bajom van olyankor,talan egyszeruen felek? mert amugy nem vagyok elotte zavarban,csak nemtudom felek h elrontok valamit vagy ensem tudom.

mit tehetnek,h egy csöppet izgalmasabb legyen ez az egesz? olyan semmilyen igy...


2012. jan. 5. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldj le minden tali előtt 2 felest.
2012. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azert az nem ugy müködik:D
2012. jan. 5. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem... írtad te is, hogy a pia hatására faltátok egymást.. hát akkor igyál .
2012. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elég gáz, ha csak a pia hatására falsz valakit. Az nálam szimplán annyit jelent, hogy amikor felfokozottabb állapotban vagy jobban kijönnek az érzések. Szeretethiányod van, a vágyak is jobban érvényesülnek, akkor jó hogy ott van... ha nem vagytok alkohol hatása alatt, akkor is meg kéne lennie ugyanennek, ha van annak a kapcsolatnak jövője, max nagyon kicsit kisebb mértékben.
2012. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!