Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudom levenni a lábáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudom levenni a lábáról a barátomat?

Figyelt kérdés
pl.: öltözködés (sportos a stílusom, egyik nap mégis magamra kaptam egy magassarkút és egy inger, hát odáig volt tőlem!) na ilyesmiket szeretnék.. stílus, kedveskedés, gesztus, öltözködés.. bármi!:)
2012. jan. 5. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

áá tok 1szerűbb megoldást.


gáncsold el vagy vegyél 1 kutyát.

2012. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hmm...masszírozd meg?:)

hívd el magatokhoz, főzz neki valamit

2012. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez tök jó ötlet! És még hogyan szoktátok? Vagy van még ötletetek?:)
2012. jan. 5. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:

még sütni szoktam neki, néha ha látok valamit, ami tetszene, akkor egy gondoltam rád sms, vagy épp hozok neki egy könyvet, ami biztos érdekelné

mmm...smink, azt mondta, hogy szereti, ha van rajtam, egy-két jobb ruhadarab, talán a szokásosnál mélyebb dekoltázs

2012. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. jan. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!